Hopp til innhold

NC Hopp Granåsen

Byåsen IL Hopp/Kombinert inviterer til NC Hopp i Granåsen

  • Når: 5.10 - 06.10.2019
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Granåsen Skisenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.10.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.10.2019 Klasse K NC A Øvelse Granåsen K90 Startkontingent 170
Start 05.10.2019 Klasse K NC A Øvelse Granåsen K90 Startkontingent 170
Start 06.10.2019 Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.10.2019 Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2019 Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.10.2019 Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2019 Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.10.2019 Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2019 Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.10.2019 Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.10.2019 Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.10.2019 Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC Elite - Granåsen K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90

K NC Elite - Granåsen K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatla, Mille Moen Klubb Haslum IL Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90
Navn Lund, Mari Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90
Navn Lund, Marte Leinan Klubb Tolga IL Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90
Navn Røstad, Karoline Andrea Klubb Skogn IL Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90
Navn Øihaugen, Thea Klubb Gausdal Skilag Klasse K NC Elite Øvelse Granåsen K90

M NC A - Granåsen K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Riiber, Harald Johnas Klubb Heming, IL Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124

M NC A - Granåsen K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Ottesen, Emil Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Riiber, Harald Johnas Klubb Heming, IL Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Sagbakken, Mats Konterud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Skoglund, Aleksander Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Skoglund, Andreas Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124
Navn Østvold, Benjamin Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Granåsen K124

M NC B - Granåsen K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Holeværingen IL Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90

M NC B - Granåsen K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsegg-Lein, Trym Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Jørgensen, Sindre Ulven Klubb Asker Skiklubb Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Holeværingen IL Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Olaussen, Iver Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse M NC B Øvelse Granåsen K90

M NC C - Granåsen K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90

M NC C - Granåsen K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Espen Klubb Harstad Skiklubb Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Bjørndalen, Sander Henriksen Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Gujord, Johannes Johansen Klubb Surnadal IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Haug, Tor Kristian Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Nybøen, Audun Malmer Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Osnes, Simon Klingenberg Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Ottesen, Andreas Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC C Øvelse Granåsen K90

M NC Elite - Granåsen K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Joakim Larsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Ringen, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124

M NC Elite - Granåsen K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Joakim Larsen Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Bjøreng, Joacim Ødegård Klubb Røykenhopp Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Haukedal, Richard Ween Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Håre, Anders Sandberg Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Ringen, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Solberg, Christian Røste Klubb IL Jardar Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Westerheim, Oscar Petersen Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse Granåsen K124
nif-epi04, 04
NTB Scanpix