Hopp til innhold

Jordalsrennet

Hopprenn i alle bakker, K10, K25, K45 og K70. Rennet inngår i årets Regioncup for Hedmark og Oppland.

  • Når: 24.03.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Jordalen hopp Tinde arena
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.03.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Bergevegen 54 2647 SØR-FRON
  • E-post: jordalen@galaidrett.no
  • Kontonummer: 20954302203
  • Dokumenter: Invitasjon Jordalsrennet 2019.pdf
  • Hjemmeside: http://www.sorfronski.no
  • Måldommersjef: Anne Berit Pettersen
  • Dommer 5: Jan Olav Thorsplass
  • Dommer 4: Inger Kronvold
  • Dommer 3: Johan Inge Rønningen
  • Dommer 2: Alf Otto Joten
  • Dommer 1: Kolbjørn Einar Asphaug
  • TD: Robert Selbekk-Hansen
  • Rennleder: Kristian Brenden

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse K45 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse K45 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Gutter RC A Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Gutter RC B Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Gutter RC C Øvelse K45 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Gutter RC D Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K10 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K45 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 24.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse K45 Startkontingent 100
Start 24.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse K45 Startkontingent 100
Start 24.03.2019 Klasse Jenter RC B Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Jenter RC A Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Jenter RC C Øvelse K45 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Jenter RC D Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K10 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 24.03.2019 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K45 Startkontingent 100
Start 24.03.2019 Klasse K junior Øvelse K70 Startkontingent 115
Start 24.03.2019 Klasse K senior Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 24.03.2019 Klasse K Veteran Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 24.03.2019 Klasse M junior Øvelse K70 Startkontingent 115
Start 24.03.2019 Klasse M senior Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 24.03.2019 Klasse M Veteran Øvelse K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Ola Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse K25
Navn Morken, Mathias Heide Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse K25
Navn Picard, Filip Klubb Raufoss Hopp Klasse G 11 år Øvelse K25
Navn Sandbuløkken, Johan Brandstad Klubb Harpefoss IL Klasse G 11 år Øvelse K25

G 11 år - K45

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vebjørn Klubb Tormod Skilag Klasse G 11 år Øvelse K45
Navn Østvold, Tobias Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse K45

G 12 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeli, Benjamin Klubb Raufoss Hopp Klasse G 12 år Øvelse K25
Navn Grøndal, Håkon Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse K25
Navn Korssletten, Lukas Eid Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse K25

G 12 år - K45

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bysveen, Trym Vestlund Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse K45
Navn Haugen, Matheas Klubb Næroset IL Klasse G 12 år Øvelse K45
Navn Skriubakken, Vemund Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse K45
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse G 12 år Øvelse K45

Gutter RC A - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Juliussen, Emil Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Nyhus, Paal Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Scheie, Tord Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Skoglund, Håkon Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Wangen, Vetle Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Øihaugen, Harald Martin Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70

Gutter RC B - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Brenden, Petter Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim IF Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Nyhus, Sivert Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70

Gutter RC C - K45

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkum, Elias Klubb Tormod Skilag Klasse Gutter RC C Øvelse K45
Navn Brenden, Emil Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter RC C Øvelse K45
Navn Dalen, Syver Rusten Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter RC C Øvelse K45
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter RC C Øvelse K45
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse Gutter RC C Øvelse K45
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse Gutter RC C Øvelse K45
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC C Øvelse K45
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter RC C Øvelse K45
Navn Nilsen, Sindre Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC C Øvelse K45
Navn Rudland, Olav Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC C Øvelse K45
Navn Sandsether, Noah Espenhahn Klubb Røykenhopp Klasse Gutter RC C Øvelse K45

Gutter RC D - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønningen, Håvard Kraugerud Klubb Tormod Skilag Klasse Gutter RC D Øvelse K25

Gutter åpen klasse - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørke, Kasper Laengen Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K10
Navn Karlsen, Edvin Stjernvang Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K10
Navn Kolloen, Kevin Klubb Vinstra IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K10
Navn Kolloen, Iver Klubb Vinstra IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K10
Navn Morken, Eilev Heide Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K10
Navn Tåsåsen, Emil Sætrang Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K10
Navn Wadahl, Olaf Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K10

Gutter åpen klasse - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkehagen, Oliver Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Jacobsen, Tobias Nedrum Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Kolloen, Peder Klubb Tormod Skilag Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Torseth, Sigve Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Ulekleiv, Gard Kristian Bratlien Klubb Tormod Skilag Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25

Gutter åpen klasse - K45

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K45

J 12 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ulekleiv, Maria Bratlien Klubb Tormod Skilag Klasse J 12 år Øvelse K25

Jenter RC B - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Ingrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC B Øvelse K70

Jenter RC A - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Jenter RC A Øvelse K70

Jenter RC C - K45

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspebakken, Ane Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC C Øvelse K45
Navn Scheie, Lisa Klubb Sør-Fron IL Klasse Jenter RC C Øvelse K45

Jenter RC D - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandbuløkken, Ingebjørg Brandstad Klubb Harpefoss IL Klasse Jenter RC D Øvelse K25

Jenter åpen klasse - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkehagen, Pernille Klubb Harpefoss IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K10
Navn Bjørke, Anna Laengen Klubb Sør-Fron IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K10
Navn Grøndal, Hedda Klubb Harpefoss IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K10
Navn Kolloen, Oline Klubb Vinstra IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K10
Navn Kolloen, Maria Klubb Vinstra IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K10
Navn Rønningen, Jenny Kraugerud Klubb Lesjaskog IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K10
Navn Sletten, Åsa Ruset Klubb Tormod Skilag Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K10

M Veteran - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Terje Klubb Spjelkavik IL Klasse M Veteran Øvelse K70
Navn Hatlehol, Lars Tore Klubb Spjelkavik IL Klasse M Veteran Øvelse K70
NIF-EPI02, 02
NTB Scanpix