Hopp til innhold

Hopptreff

Hopptreff 2019 arrangeres i Lierberget Hoppsenter. Lørdag arrangeres RC renn i aldersgruppen 13-16 år. På søndag arrangeres Finale Hopptreff som er laghopp kretsvis i aldersgruppen 13-16 år.

  • Når: 2.2 - 03.02.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Lierberget
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Gutter RC A Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Gutter RC B Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Gutter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Jenter RC B Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Jenter RC A Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Jenter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter RC A - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Borgen, Asgeir Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Bryhni, Morten Solvang Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Høien, Eskil Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Johannessen, Ola Hannevold Klubb Botne SK Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Juliussen, Emil Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Kommedal, Even Klubb Ivrig, IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Stensby, William Leonardsen Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Strypet, Endre Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Wangen, Vetle Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K70

Gutter RC B - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sander Hallanger Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Brenden, Petter Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Finden, Even Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Grøv, Knut Ola Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Gustavsen, Herman Hesthol Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim IF Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Nyvoll, Ørjan Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Skoglund, Håkon Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Stensland-Larsen, Brage Klubb Sandar IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Tandberg, Leander Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse K70

Gutter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sander Hallanger Klubb Botne SK Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Rudland, Olav Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Stensland-Larsen, Brage Klubb Sandar IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40

Jenter RC B - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse Jenter RC B Øvelse K70
Navn Selbekk, Mathilde Årva Klubb Fossum IF Klasse Jenter RC B Øvelse K70

Jenter RC A - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Jenter RC A Øvelse K70
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter RC A Øvelse K70
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse Jenter RC A Øvelse K70
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC A Øvelse K70
Navn Traaserud, Heidi Dyhre Klubb Heddal IL Klasse Jenter RC A Øvelse K70

Jenter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høien, Ane Elinsdatter Klubb Byåsen IL Klasse Jenter RC C Øvelse K40
Navn Knutsen, Ingrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC C Øvelse K40
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse Jenter RC C Øvelse K40
Navn Scheie, Lisa Klubb Sør-Fron IL Klasse Jenter RC C Øvelse K40
NIF-EPI03, 03
NTB Scanpix