Hopp til innhold

Konica Minolta NC Hopp Granåsen FLYTTET til Lillehammer

Konica Minolta Norgescup Hopp Granåsen. NB!! AVLYST PÅ GRUNN AV KRAFTIG SNØVÆR!

  • Når: 12.1 - 13.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse K NC Elite Øvelse K124 Startkontingent 130
Start 12.01.2019 Klasse K NC Elite Øvelse K124 Startkontingent 130
Start 13.01.2019 Klasse M NC A Øvelse K124 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M NC A Øvelse K124 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M NC B Øvelse K124 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M NC B Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M NC C Øvelse K124 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M NC C Øvelse K124 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2019 Klasse M NC Elite Øvelse K124 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2019 Klasse M NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

M NC A - K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Langkaas, John André Klubb Tyristubben, IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse K124

M NC A - K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Esben Alexander Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Berger, Lars Brodshaug Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Bjørtomt, Pål-Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Branting, Casper Klubb Røykenhopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Danielsen, Stian Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Gaarder, Jens Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Gundersrud, Adrian Thon Klubb IL Jardar Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Hast, Marius Aas Klubb Mysen IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Fossum IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Krogh, Martin Andre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Langkaas, John André Klubb Tyristubben, IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Lunnan, Håvard Svingen Klubb Skatval Skilag Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Vikan, Simen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K124
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Søre Ål IL Klasse M NC A Øvelse K124

M NC B - K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC B Øvelse K124
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K124
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC B Øvelse K124
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K124
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K124
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K124
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse K124
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K124
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K124
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K124
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K124
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K124
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K124
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse K124

M NC B - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Edvart Myrvang Klubb Hedalen IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Jevne, Fredrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Trønderhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Vestre Akers SK Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Åsen, Sindre Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC B Øvelse K90

M NC C - K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse K124
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K124
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse K124
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K124
Navn Solberg, Isak Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K124
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse K124

M NC C - K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC C Øvelse K124
Navn Eggen, Håkon Klubb Nansen, IL Klasse M NC C Øvelse K124
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse K124
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K124
Navn Solberg, Isak Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K124
Navn Thorshov, Øystein Klubb Skimt - Ski Klasse M NC C Øvelse K124

M NC Elite - K124

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Hauer, Joachim Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K124
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K124

M NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Braathen, Matias Klubb Trønderhopp Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Bratlien, Jonas Klubb Bøverbru IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Fystro, Eirik Leander Klubb Leira IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Hauer, Joachim Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Hulløen, Bendik Netland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ladehaug, Anders Klubb Nordre Land IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Bækkelagets SK Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Madsen, Jørgen Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Myhren, Mats Bjerke Klubb Søre Ål IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Røe, Espen Klubb Tolga IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Sandell, Jonas Sloth Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Strand, Sølve Jokerud Klubb Vikersund IF Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Villumstad, Fredrik Eirinsønn Klubb Skimt - Ski Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC Elite Øvelse K90
nif-epi04, 04
NTB Scanpix