Hopp til innhold

Resultater

RANKINGLISTE SOMMER 2018  Menn og Kvinner på hver sine faner. Oppdatert 09.09.2018; etter Sommerhoppuka, COC Stams og SGP Chaikovsky. 

Konica Minolta NorgesCup Sammenlagt 2018/19 Oppdatert 07.10.2018. Stillingen på alle utviklingsnivå oppdatert etter  Konica Minolta NC i Trondheim.

 

Rankingliste vinter 2017/18  Oppdatert 16.04.2018; etter endt sesong for Konica Minolta NC, FIS, COC  og WC. 

Konica Minolta NorgesCup sammenlagt 2017/18  Endelig liste totalt etter endt sesong (t.o.m. Konica Minolta NC Notodden; oppdatert 16.04.2018)

KONICA MINOLTA NORGESCUP 2018 SOMMER

Konica minolta norgescup trondheim

Kvalifisert til NC Elite: Jonas Gropen Søgård, Kenneth Henningsmo Fredheim, Simen Kvarstad
Kvalifisert til NC A: Peder Isaksen Fossum, Iver Olaussen, Børge Hansen Utby
Kvalifisert til NC B: Trym Brandsegg-Lein, Fredrik Jevne, Håkon Eggen

Utviklingsnivå vil justeres før vintersesongen, slik at det er ikke sikkert at disse vil oppnå kvalifisert utviklingsnivå på rankinglista ved start vinter.

2018.10.06 Konica Minolta NC Trondheim lørdag
2018.10.07 Konica Minolta NC Trondheim søndag

sommerhoppukA

Kvalifisert til NC Elite: Jonatan Hansen Lauvsland, Anders Ladehaug, Eirik Fystro
Kvalifisert til NC A: Pål Håkon Bjørtomt, Sebastian Østvold, Ole Kristian Baarset
Kvalifisert til NC B: Mats Søhagen Bergaard, Flemming Dolonen Hagen, Henrik Haave

sommerhoppuka SAMMENLAGT

2018.09.09 Konica Minolta NC Sommerhoppuka Lysgårdsbakken søndag
2018.09.08 Konica Minolta NC Sommerhoppuka Lysgårdsbakken lørdag
2018.09.07 Konica Minolta NC Sommerhoppuka Midtstuen fredag - AVLYST
2018.09.06 Konica Minolta NC Sommerhoppuka Gjerpenkollen torsdag

Toppidrettsveka

Kvalifisert til NC Elite Kvinner: Ida Marie Hagen, Gyda Westvold Hansen, Marte Leinan Lund
Kvalifisert til NC Elite: Sander Vossan Eriksen, Benjamin Østvold, Mats Konterud Sagbakken
Kvalifisert til NC A: Simen Aasen Markeng, Nicolai Langseth Fredriksen, Jostein Saglien Bråten
Kvalifisert til NC B: Edvart Myrvang Bakke, Leonard Taubert, Ola Stenumgaard

 Toppidrettsveka sammenlagt

2018.08.19 Konica Minolta NC Toppidrettsveka Granåsen Stor bakke søndag
2018.08.19 Konica Minolta NC Toppidrettsveka Granåsen Normal bakke søndag 

2018.08.18 Konica Minolta NC Toppidrettsveka Granåsen lørdag
2018.08.16 Konica Minolta NC Toppidrettsveka Knyken torsdag

KONICA MInOLTA STorsamling

KING AND QUEEN OF THE HILL Konica Minolta Challenge

Konica Minolta NorgesCup 2017/18 Vinter

Kvalifisert til NC Elite: Bendik Netland Hulløen, Jens Gaarder, Simen Aasen Markeng

Kvalifisert til NC A:  Edvart Myrvang Bakke, Henrik Haave, Flemming Dolonen Hagen

Kvalifisert til NC B: Ola Johannessen, (Sindre Ulven Jørgensen), Adrian Thon Gundersrud

2018.04.08 Konica Minolta NC Notodden søndag

2018.04.07 Konica Minolta NC Notodden lørdag

Kvalifisert til NC Elite: (Jo Rømme Mellingsæter), (Espen Alexander Eriksen), Simen Vikan

Kvalifisert til NC A:  Jostein Saglien Bråten, Esben Alexander Johansen Amble, Knut Jokerud Strand

Kvalifisert til NC B: Sigve Evensen, Edvart Myrvang Bakke, Martin Andre Krogh

2018.03.04 Konica Minolta NC Molde søndag

2018.03.03 Konica Minolta NC Molde lørdag

2018.03.03 NM liten bakke Kvinner Lag Knyken

2018.03.03 NM liten bakke kvinner Knyken

2018.02.28 NM Stor bakke Holmenkollen

Kvalifisert til NC Elite: Edwin Madsen Kirknes, Espen Alexander Eriksen, (Jostein Loe)

Kvalifisert til NC A:  (Gaute Laeskogen), (Leonard Taubert), Ola Stenumgård

Kvalifisert til NC B: (Håkon Eggen), (Simon Klingenberg Osnes), Tor Kristian Haug

2018.02.25 Konica Minolta NC Stjørdal søndag

2018.02.24 Konica Minolta NC Stjørdal lørdag

2018.02.18 Junior NM Lag Stryn

2018.02.17 Junior NM Normal bakke Stryn

Kvalifisert til NC Elite: (Jørgen Madsen), (Thomas Aasen Markeng), Erik Hannevold Johannessen

Kvalifisert til NC A: Simen Aasen Markeng, Olav Dvergsdal Prestegård, Ole Gudbrand Kihle Gravermoen

Kvalifisert til NC B: Fredrik Jevne, (Benjamin Pettersen), Sander Kolberg

2018.02.10 Junior NM Stor bakke Lillehammer

2018.02.10 Konica Minolta NC Lillehammer

Kvalifisert til NC Elite: Fredrik Gran, Stian Danielsen, Håvard Svingen Lunnan

Kvalifisert til NC A: Edwin Madsen Kirknes, Jakob Tjåland Randen, Gaute Laeskogen og Leonard Taubert

Kvalifisert til NC B: Iver Olaussen, Simon Klingenberg Osnes, Håkon Eggen

2018.02.03 Konica Minolta NC Sprova Renn 2

2018.02.03 Konica Minolta NC Sprova Renn 1

Kvalifisert til NC Elite: Peder Skjæret Strømhaug, Benjamin Østvold, Jonatan Hansen Lauvsland

Kvalifisert til NC A: Ole Kristian Baarset, Nicolai Langseth Fredriksen, Tor Håkon Gisholt

Kvalifisert til NC B: Markus Månum, Benjamin Pettersen, Ole Gudbrand Kihle Gravermoen

2018.01.28 Konica Minolta NC Holmenkollen søndag

2018.01.27 Konica Minolta NC Holmenkollen lørdag

Kvalifisert til NC Elite: Christian Røste Solberg, Sander Vossan Eriksen, Sølve Jokerud Strand

Kvalifisert til NC A: Lemet Johanas Nystad, Peder Isaksen Fossum, Simen Meen Haugeng

Kvalifisert til NC B: Tor Håkon Gisholt, Sindre Åsen, Leonard Taubert

2018.01.21 Konica Minolta NC Falun søndag

2018.01.20 Konica Minolta NC Falun lørdag

Kvalifisert til NC Elite: (Kristoffer Eriksen Sundal), Marius Aas Hast, Mats Konterud Sagbakken

Kvalifisert til NC A: Sebastian Østvold, John André Langkaas, Børge Hansen Utby

Kvalifisert til NC B: Alexander Yigermal Røshol Johnson, Per Einar Skjæret Strømhaug, Flemming Dolonen Hagen

2018.01.14 Resultater Konica Minolta NC Rena søndag K99

2018.01.14 Resultater Konica Minolta NC Rena søndag K124

2018.01.13 Resultater Konica Minolta NC Rena lørdag K99

2018.01.13 Resultater Konica Minolta NC Rena lørdag K124

Kvalifisert til Elite Menn: Jørgen Oliver Strøm, (Jo Rømme Mellingsæter), Anders Ladehaug

Kvalifisert til NC A: Håvard Svingen Lunnan, Sander Vossan Eriksen, Bendik Jakobsen Heggli

Kvalifisert til NC B: Børge Hansen Utby, Alexander Larsen, Isak Solberg

2018.01.06 Resultater Konica Minolta NC Trondheim lørdag renn 2 K90 og K124

2018.01.06 Resultater Konica Minolta NC Trondheim lørdag renn 1 K90

Kvalifisert til Elite Menn: Anders Sandberg Håre, Jonas Gropen Søgård, Oliver Dahl

Kvalifisert til NC A: Sølve Jokerud Strand, Fredrik Gran, Bjørnar Kvaal

Kvalifisert til NC B: Sindre Ulven Jørgensen, Sivert Markeset, Knut Jokerud Strand

2017.12.10 Resultater Konica Minolta NC Høydalsmo søndag

2017.12.09 Resultater Konica Minolta NC Høydalsmo lørdag

Kvalifisert til Elite Menn: Kristoffer Eriksen Sundal, Jonas Bratlien, Jo Rømme Mellingsæter

Kvalifisert til NC A: Even Wålen Østerhaug, Marius Aas Hast, Jonatan Hansen Lauvsland

Kvalifisert til NC B: Simen Aasen Markeng, Nicolai Langseth Fredriksen, Gaute Laeskogen

2017.11.26 Resultater Konica Minolta NC Vikersund søndag renn 2

2017.11.26 Resultater Konica Minolta NC Vikersund søndag renn 1

Konica Minolta NorgesCup 2017 sommer

Kvalifisert til Elite Menn: Harald Riiber, Espen Dahlhaug Bjørnstad, Simen Kvarstad

                        Elite Kvinner: Gyda Westvold Hansen

Kvalifisert til NC A: Simen Vikan, Andreas Skoglund, Bendik Netland Hulløen

Kvalifisert til NC B: Bendik Jakobsen Heggli, Simen Meen Haugeng, Ola Stenumgaard

2017.10.08 Resultater Konica Minolta NC Granåsen søndag

2017.10.07 Resultater Konica Minolta NC Granåsen lørdag

 Kvalifisert til Elite Menn: Anders Ladehaug, Mats Sagbakken, Jo Rømme Mellingsæter

                        Elite Kvinner: Pernille Kvernmo, Eirin Maria Kvandal, Emilie Serina Røstad

Kvalifisert til NC A: Sander Bjørndalen, Stian Danielsen, Peder Skjæret Strømhaug

Kvalifisert til NC B: Simen Vikan, Jonatan Hansen Lauvsland, Peder Isaksen Fossum

2017.09.24 Resultater Konica Minolta NC Lysgårdsbakken K123 søndag

2017.09.24 Resultater Konica Minolta NC Lysgårdsbakken K90 søndag

 2017.09.23 Resultater Konica Minolta NC Lysgårdsbakken K123 lørdag

2017.09.23 Resultater Konica Minolta NC Lysgårdsbakken K90 lørdag

2017.09.18 Rankingliste med utviklingsnivå etter COC Trondheim

2017.09.01 Rankingliste med utviklingsnivå

2017.08.28 Konica Minolta NorgesCup hopp sammenlagt

Kvalifisert til Elite Menn: Erik Johannessen, Elite Kvinner: Astrid Moberg, Karoline Skatvedt, Julia Lundberg

Kvalifisert til NC A: Eirik Fystro, Pål-Håkon Bjørtomt, Christian Inngjerdingen

Kvalifisert til NC B: Ole Kristian Baarset, Sebastian Østvold, Esben Amble

2017.08.27 Resultater Konica Minolta Midtstuen søndag

2017.08.26 Resultater Konica Minolta Midtstuen lørdag

2017.08.21 Rankingliste med utøvers utviklingsnivå etter helgas SGP-L, COC-L og COC-M og utøvere med FIS poeng fra foregående sesong også i utviklingsnivå Elite  

2017.08.10 Rankingliste med utviklingsnivå ved start sommeren 2017

Resultater sommer 2016.

Rangeringsliste vinter 2016 sommer 2016

Konica Minolta sammenlagt sommer 2016

Konica Minolta NC Midtstuen 140816

 Konica Minolta NC Midtstuen 130816

Resultater Vinter 2015/2016
Konica Minolta Norgesc

Konica Minolta Norgescup sesongen 2015/2016 sammenlagt.

Rangering alle konkurranser sesongen 2105/2016.

Rangeringssystem.

Jr. NM lag Trondheim.

Jr. NM individuelt normal bakke Trondheim.

Jr. NM individuelt stor bakke Trondheim.

Hovedlandsrennet lag

Hovedlandsrennet individuelt

Solan Gundersen lag

Solan Gundersen individuelt

Konica Minolta NC Molde 200316

Konica Minolta NC Molde 190316

Konica Minolta Stryn 280216

Konica Minolta Stryn 270216

Konica Minolta NC Holmenkollen 31.01.

Konica Minolta NC Holmenkollen 30.01.

NM stor bakke Lillehammer 2016

Konica Minolta NC Sprova 24.01.

Konica Minolta NC Sprova 23.01.

Konica Minolta NC Midtstuen 17.01.

Konica Minolta NC Midtstuen 16.01.

Konica Minolta Granåsen 09.01
Konica Minolta Vikersund 20.12
Konica Minolta Vikersund 19.12
Konica Minolta Rena 29.11
Konica MInolta Rena 2811

Konica Minolta Midtstuen 081115

Konica Minolta Midtstuen 071115

Resultater Vinter 2014/2015

Resultater NM normalbakke gutter/storbakke jenter

Resultater jr nm laghopp
Resultater jr nm normalbakke

Resultater jr nm stor bakke Granåsen

Resultater renn 2 Meldal

Resultater renn 1 Meldal

Resultater renn 2 Midtstua

Resultater renn 1 Midtstua

Resultater renn 2 Lillehammer

Resultater renn 1 Lillehammer

Klasseinndeling rennhelg 3 Lillehammer

Resultater KM NC Rena 040115

Resultater KM NC Rena 030115


Klasseinndeling rennhelg 2 Rena

Resultater KM NC Vikersund 20.12

Resultater KM Vikersund 19.12.14  

  
Klasseinndeling Elite og A KM Vikersund
Rangeringsliste oktober 2014  
  
Resultater Sommer 2014
Konica Minola Plastmesterskap Granåsen
Konica Minolta Plastmesterskap Midtstuen 31.08
Konica Minolta Midtstuen 30.06.14 (Avlyst)

Sommerhoppuka sammenlagt kvinner

Sommerhoppuka sammenlagt menn

Sommerhoppuka Lillehammer
Sommerhoppuka Midtstuen

Sommerhoppuka Gjerpenkollen

NIF-EPI03, 03
NTB Scanpix