Hopp til innhold

Vallset Open 2020

Vallset IL ønsker alle velkommen til Vallset Open i Lierberget hoppsenter 08.02.20. Klasser/bakker hopp: K7 og K15: En jente- og en gutteklasse i hver bakke. K25: J/G RC D (13-16 år) og åpen klasse. K40: J/G 12 år, J/G RC C (13-16 år) og åpen klasse. K70: J/G RC B/A (13-16 år), junior k/m, senior k/m og veteran k/m. Påmelding via www.minidrett.no eller til trondmurer@yahoo.no Frist for påmelding er 06.02.20. Betaling. Faktura sendes klubbvis.

  • Når: 08.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse Lierberget K25 Startkontingent 130
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse Lierberget K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K15 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K25 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K7 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Gutter RC A Øvelse Lierberget K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Gutter RC B Øvelse Lierberget K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Gutter RC C Øvelse Lierberget K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Gutter RC D Øvelse Lierberget K25 Startkontingent 130
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse Lierberget K25 Startkontingent 130
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse Lierberget K40 Startkontingent 130
Start 08.02.2020 Klasse J rekruttklasse Øvelse Lierberget K15 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J rekruttklasse Øvelse Lierberget K25 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J rekruttklasse Øvelse Lierberget K40 Startkontingent 130
Start 08.02.2020 Klasse J rekruttklasse Øvelse Lierberget K7 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Jenter RC B Øvelse Lierberget K70 Startkontingent 130
Start 08.02.2020 Klasse Jenter RC A Øvelse Lierberget K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Jenter RC C Øvelse Lierberget K40 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Jenter RC D Øvelse Lierberget K25 Startkontingent 130
Start 08.02.2020 Klasse K junior Øvelse Lierberget K70 Startkontingent 150
Start 08.02.2020 Klasse M junior Øvelse Lierberget K70 Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse M Veteran Øvelse Lierberget K70 Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 12 år - Lierberget K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse Lierberget K40
Navn Picard, Filip Klubb Raufoss Hopp Klasse G 12 år Øvelse Lierberget K40
Navn Solvang, Simen Vasaasen Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse Lierberget K40

G Rekruttklasse - Lierberget K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brovold, Sebastian Klubb Hof IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K15
Navn Christensen, Eivind Bjerkøy Klubb Botne SK Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K15
Navn Furuheim, Truls Rønneberg Klubb Hof IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K15
Navn Horten, Liam Bjørseth Klubb Vallset IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K15
Navn Horten, Edin Bjørseth Klubb Vallset IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K15
Navn Jablonski, Fredrick Klubb Hof IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K15
Navn Lunde, Syver Bjerke Klubb MjøsSki Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K15
Navn Rognstad, Ola Klubb Vallset IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K15

G Rekruttklasse - Lierberget K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Eivind Bjerkøy Klubb Botne SK Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K25
Navn Jacobsen, Tobias Nedrum Klubb Søre Ål IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K25
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K25
Navn Rognstad, Ola Klubb Vallset IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K25

G Rekruttklasse - Lierberget K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K40
Navn Gotehus, Olav Tsukameka Klubb Elverum Hopp Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K40
Navn Åsgren, Ailo Falch Klubb Kollenhopp Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K40

G Rekruttklasse - Lierberget K7

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glenne, Markus Haga Klubb Hof IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K7
Navn Kjennerud, Anders Magnus Åsberg Klubb Hof IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse Lierberget K7

Gutter RC A - Lierberget K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse Gutter RC A Øvelse Lierberget K70
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse Gutter RC A Øvelse Lierberget K70
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC A Øvelse Lierberget K70
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter RC A Øvelse Lierberget K70
Navn Kvamme, Jens Dahlseide Klubb Haslum IL Klasse Gutter RC A Øvelse Lierberget K70
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim IF Klasse Gutter RC A Øvelse Lierberget K70
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse Gutter RC A Øvelse Lierberget K70
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse Gutter RC A Øvelse Lierberget K70
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse Lierberget K70

Gutter RC B - Lierberget K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoel, John Helge Dalbak Klubb Aurskog/Finstadbru SK Klasse Gutter RC B Øvelse Lierberget K70
Navn Kindlistuen, Martin Klubb Vingrom IL Klasse Gutter RC B Øvelse Lierberget K70
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse Lierberget K70
Navn Lunheim, Simen Tangen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter RC B Øvelse Lierberget K70
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse Gutter RC B Øvelse Lierberget K70
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse Gutter RC B Øvelse Lierberget K70
Navn Skaug, Emil Schønemann Klubb Hobøl IL Klasse Gutter RC B Øvelse Lierberget K70
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse Lierberget K70

Gutter RC C - Lierberget K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bysveen, Trym Vestlund Klubb Vallset IL Klasse Gutter RC C Øvelse Lierberget K40
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Gutter RC C Øvelse Lierberget K40
Navn Engeli, Benjamin Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC C Øvelse Lierberget K40
Navn Fageraas, Leonard Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC C Øvelse Lierberget K40
Navn Haugen, Matheas Klubb Næroset IL Klasse Gutter RC C Øvelse Lierberget K40
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Lyn Ski Klasse Gutter RC C Øvelse Lierberget K40
Navn Lundhaug, Walter Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse Gutter RC C Øvelse Lierberget K40
Navn Nilsen, Sindre Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC C Øvelse Lierberget K40
Navn Solvang, August Klubb Vallset IL Klasse Gutter RC C Øvelse Lierberget K40

J rekruttklasse - Lierberget K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dagsgård, Mathilde Støen Klubb Vallset IL Klasse J rekruttklasse Øvelse Lierberget K15
Navn Martinussen, Emilie Nybakk Klubb Vallset IL Klasse J rekruttklasse Øvelse Lierberget K15

J rekruttklasse - Lierberget K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Andrine Klubb Vallset IL Klasse J rekruttklasse Øvelse Lierberget K25

J rekruttklasse - Lierberget K7

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Aurora Eriksrud Klubb Hof IL Klasse J rekruttklasse Øvelse Lierberget K7

Jenter RC A - Lierberget K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Ingrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC A Øvelse Lierberget K70

Jenter RC C - Lierberget K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspebakken, Ane Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC C Øvelse Lierberget K40
Navn Furfjord, Nora Margrethe Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse Jenter RC C Øvelse Lierberget K40
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Kollenhopp Klasse Jenter RC C Øvelse Lierberget K40

M junior - Lierberget K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skoglund, Håkon Klubb Elverum Hopp Klasse M junior Øvelse Lierberget K70
NIF-EPI01, 01
fnugg