Hopp til innhold

Vallset Open 2

Vallset IL ønsker velkommen til Vallset Open 2018 Klasser/bakker hopp: K7 og K15: En jente- og en gutteklasse i hver bakke. K25: J/G RC D (13-16 år) og åpen klasse. K40: J/G 12 år, J/G RC C (13-16 år) og åpen klasse. K70: J/G RC B/A (13-16 år), NC A/B/C m, NC A k, senior k/m og veteran k/m. Rennstart er kl 12.00. Treningshopping fra kl 10.30 på renndagen, ingen prøveomgang. Bakkene stenger for siste preparering ca 15 min før 1.omgang starter. Under rennet vil man hoppe hver bakke ferdig, med start i K70 og deretter i synkende rekkefølge, med avslutning i K7/15.

  • Når: 17.03.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Hamar
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 10 år og y. Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 10 år og y. Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K15 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K7 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Gutter RC A Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Gutter RC B Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Gutter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse Gutter RC D Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse J 10 år og y. Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse J 10 år og y. Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse J rekruttklasse Øvelse K15 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse J rekruttklasse Øvelse K7 Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse Jenter RC B Øvelse K70 Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse Jenter RC A Øvelse K70 Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse Jenter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse Jenter RC D Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 17.03.2019 Klasse K junior Øvelse K40 Startkontingent 130
Start 17.03.2019 Klasse K NC A Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 17.03.2019 Klasse K senior Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 17.03.2019 Klasse K Veteran Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 17.03.2019 Klasse M NC A Øvelse K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse M NC B Øvelse K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse M NC C Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 17.03.2019 Klasse M senior Øvelse K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2019 Klasse M Veteran Øvelse K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år og y. - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Tobias Nedrum Klubb Søre Ål IL Klasse G 10 år og y. Øvelse K25
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse G 10 år og y. Øvelse K25

G 11 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Picard, Filip Klubb Raufoss Hopp Klasse G 11 år Øvelse K25
Navn Solvang, Simen Vasaasen Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse K25

G 11 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse K40
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 11 år Øvelse K40

G 12 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bysveen, Trym Vestlund Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse K40
Navn Haugen, Matheas Klubb Næroset IL Klasse G 12 år Øvelse K40
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse G 12 år Øvelse K40

G Rekruttklasse - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mikael Armas Klubb Eidsvold IF Klasse G Rekruttklasse Øvelse K15
Navn Hilmarsen, Martin Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K15
Navn Morken, Simen Klubb Vallset IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K15
Navn Ottesen, John Krisander Martinsen Klubb Eidsvold IF Klasse G Rekruttklasse Øvelse K15
Navn Rognstad, Ola Klubb Vallset IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K15

G Rekruttklasse - K7

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haldorsen, Sebastian Kristensen Klubb Eidsvold IF Klasse G Rekruttklasse Øvelse K7
Navn Ottesen, Jo Kaspian Martinsen Klubb Eidsvold IF Klasse G Rekruttklasse Øvelse K7
Navn Sjøenden, Audun Jacobsen Klubb Vallset IL Klasse G Rekruttklasse Øvelse K7

Gutter RC A - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Asgeir Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbukameratene, IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Juliussen, Emil Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Skoglund, Håkon Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70

Gutter RC B - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Nyvoll, Ørjan Klubb Tolga IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70

Gutter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Solvang, August Klubb Vallset IL Klasse Gutter RC C Øvelse K40

J 10 år og y. - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holter, Millie Elise Stefferud Klubb Vallset IL Klasse J 10 år og y. Øvelse K40

J 11 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Elverum Hopp Klasse J 11 år Øvelse K25

J rekruttklasse - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dagsgård, Mathilde Støen Klubb Vallset IL Klasse J rekruttklasse Øvelse K15
Navn Mangerud, Sine Elida Klubb Vallset IL Klasse J rekruttklasse Øvelse K15

M NC A - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC A Øvelse K70

M NC B - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M NC B Øvelse K70

M senior - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tørudstad, Thomas Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M senior Øvelse K70

M Veteran - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M Veteran Øvelse K70
nif-epi04, 04