Hopp til innhold

FIS SG Hemsedal

FIS Super-G i Hemsedalsløypa for damer og herrer, junior og senior.

  • Når: 25.4 - 26.04.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.04.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.04.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2022 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2022 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310
Start 25.04.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310
Start 25.04.2022 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2022 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.04.2022 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310
Start 26.04.2022 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310
Start 25.04.2022 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.04.2022 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Haakensen, Hedda Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Haakensen, Hedda Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior I M 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G

Junior II K 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II K 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II M 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II M 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Lucas Pinheiro Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mcgrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G

U Kvinner Synshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G

U Kvinner Synshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Super-G

U Menn Synshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G

U Menn Synshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Super-G
NIF-EPI03, 03
Svalbard Skimaraton