Hopp til innhold

SkiStar Wintergames Hemsedal - FIS Damer SL

FIS SL - damer junior og senior i Såhaugløypa. Rennet går parallellt med SkiStar Wintergames Hemsedal (renn for 9-16 åringer).

  • Når: 24.04.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.04.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 24.04.2022 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
Svalbard Skimaraton