Hopp til innhold

SkiStar Wintergames Hemsedal - FIS herrer SL

FIS SL herrer juniorer og seniorer i Såhaugløypa. Rennet går parallellt med SkiStar Wintergames Hemsedal (renn for 9-16 -åringer).

  • Når: 23.04.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.04.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310
Start 23.04.2022 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solevåg, Sebastian Johann Foss Klubb Spjelkavik IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm

U Menn Synshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
Svalbard Skimaraton