Hopp til innhold

SkiStar Wintergames Hemsedal U9-16 år

SkiStar Wintergames Hemsedal (tidligere Donald Duck Wintergames) for alle 9-16 åringer, parallellt med FISrenn for internasjonale løpere (Norges landslag, m.fl) - se egen påmelding. Arrangeres av Hemsedal Idrettslag i samarbeid med SkiStar. Storslalåm for jenter og gutter U12-U16 fredag, slalåm for gutter U12-16 år lørdag og jenter U12-16 år søndag. Jenter og gutter 9-10 år kjører storslalåm og kombislalåm lør og søn. Alle deltagere får deltagerpremier og muligheten til å vinne trekkepremier. I tillegg blir det premiert 1-6.plass i U12-U16 og kåret bestemannspremie i hver klasse, totalt for SSL og SL (WCpoengberegning, hvor SL er utslagsgivende). P.S. Målet er at alle skal få kjøre to omganger. Velkommen til årets alpinavslutting! Følg med for oppdatert informasjon på facebook; Wintergames Hemsedal - her vil også rennet bli streamt live og du kan også følge livetiming. Se deltagerlistervedlagt, eller startlister på livetiming https://vola-publish.com/tusendel/race/nor-hemsedal-skis

  • Når: 22.4 - 24.04.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.04.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.04.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.04.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.04.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.04.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.04.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.04.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.04.2022 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Aandahl, Olav Høiaas Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bergodd, Fabian Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnstad-Tubau, Liam Klubb Rena IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bøhmer, Einar August Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Oscar Nicolaysen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eid, André Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Espedalen, Trym Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Fanghol-Syvertsen, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Groven-Robertsen, Mikkel Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Helset, Axel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kaarvaag, Magnus Stener Klubb Rena IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kjos, Theodor Henæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Christian Siljan Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lillejord, Aurelio Broggi Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lyngtveit-Petersson, Henrik Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Løvik-Kjærnet, Sverre Klubb Rena IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Mørk, Noel Antonsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Opsal, Peer Christian Svenkerud Klubb Rena IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Qvist, Carl Otto Arthur Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Felix Glimsholt Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Henrik Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Mikkel Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Schie, Sebastian Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Jon Adrian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandahl, Olav Høiaas Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergodd, Fabian Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnstad-Tubau, Liam Klubb Rena IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Einar August Kolle Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Oscar Nicolaysen Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eid, André Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Espedalen, Trym Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fanghol-Syvertsen, Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Groven-Robertsen, Mikkel Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Helset, Axel Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaarvaag, Magnus Stener Klubb Rena IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjos, Theodor Henæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Christian Siljan Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lillejord, Aurelio Broggi Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyngtveit-Petersson, Henrik Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Løvik-Kjærnet, Sverre Klubb Rena IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørk, Noel Antonsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Opsal, Peer Christian Svenkerud Klubb Rena IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Qvist, Carl Otto Arthur Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Ludvik Unhjem Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Felix Glimsholt Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Henrik Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mikkel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Mikkel Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Schie, Sebastian Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Schrama, Jens Johannes Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Jon Adrian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnestad, Alexander Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bratrud, Amund Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bruusgaard, Jacob Erik Landgraff Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Buraas, Birk Rivelsrud Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Falch, Joakim Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Sander Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halseth, Anton Holmesland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hommefoss Jr, Ole-André Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jürgensen, Oliver Lund Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kirknes, Marcus Kaldahl Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Tobias Berg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kålhus, Christian Rasmussen Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Linskov, Casper Alfred Pedersen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Loeng, William Røe Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Daniel Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Bobby Glimsholt Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Terkel Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Slettemeås, Erlend Hansen Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Østerud, Oskar Risvik Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Andresen, Nicolai Andres Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Mats Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnestad, Alexander Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratrud, Amund Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruusgaard, Jacob Erik Landgraff Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Karl Johan Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Buraas, Birk Rivelsrud Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Max Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Falch, Joakim Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Sander Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halseth, Anton Holmesland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Helset, Mads Høivik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommefoss Jr, Ole-André Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirknes, Marcus Kaldahl Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Joachim Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kokkim, Oscar Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Tobias Berg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, William Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kålhus, Christian Rasmussen Klubb Rena IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Linskov, Casper Alfred Pedersen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Loeng, William Røe Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Daniel Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Andreas Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Henrik Maximillian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Bobby Glimsholt Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Terkel Theodor Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skorpen, Rasmus Akcora Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, August Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerud, Oskar Risvik Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Jakob Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bratrud, Emil Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bruusgaard, Christian Hugo Landgraff Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Engen, Oliver Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hammervold, Knut Olof Hans Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Killi, Fredrik Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Sebastian Solhaug Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Helmer Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Risa, Markus Rosén Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Risberg, Per Hagen Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stave, Erik Haugen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Torjus Helland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trengereid, Aron Kulild Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wachenfeldt, Viktor von Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Zachariassen, Victor August Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Jakob Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratrud, Emil Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bredmose, Magnus Stenseth Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruusgaard, Christian Hugo Landgraff Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Engen, Oliver Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammervold, Knut Olof Hans Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Magnus Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Killi, Fredrik Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kulseng-Hanssen, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, William Louis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Sebastian Solhaug Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Helmer Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen, Matheo Ruud Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Richardsen, Arthur Hals Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Risa, Markus Rosén Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Risberg, Per Hagen Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Sebastian Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stave, Erik Haugen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Torjus Helland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trengereid, Aron Kulild Klubb Samnanger IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Valderhaug, Marcus Bielke Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wachenfeldt, Viktor von Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Zachariassen, Victor August Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh, Ole Marius Gautvik Klubb Njård Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askmann-Olsen, Adrian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørland, Erik Lind Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Olav Alexander Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Brunborg, William Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Mats Solerød Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ellegård-Jacobsen, Henry Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksson, Zander Julian Loland Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Mathias Smedsrud Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndal, Noah Parelius Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Grønli, Andreas Beck-Larsen Klubb Rena IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Grønvold, William Haugsjå Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Grøstad, Jens Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Haakon Gether Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Carl Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelseth, Rolf Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ingebrigtsen-Berre, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kværndal, Vilmer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Matthew Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Mauritz Elton Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Odongo, Tom Matheus Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Didrik Unhjem Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ringbrant-Kvaale, Leopold Arne Christer Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sanderlien, Jacob Cornelius Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Skarsgård, Sebastian Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Steen, Julius Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Stramrud, Casper Fuglesang Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Svindland, Jacob Lyche Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askmann-Olsen, Adrian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Erik Lind Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Olav Alexander Heje Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brunborg, William Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Christensen, Mats Solerød Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellegård-Jacobsen, Henry Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksson, Zander Julian Loland Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Mathias Smedsrud Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndal, Noah Parelius Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønli, Andreas Beck-Larsen Klubb Rena IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønvold, William Haugsjå Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøstad, Jens Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Haakon Gether Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Carl Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Rolf Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen-Berre, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellerød, Aksel Klubb Arendal Slalomklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kværndal, Vilmer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Matthew Andre Kharichev Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Money, Odin Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Mauritz Elton Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Odongo, Tom Matheus Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, William Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Didrik Unhjem Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringbrant-Kvaale, Leopold Arne Christer Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanderlien, Jacob Cornelius Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarsgård, Sebastian Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Steen, Julius Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stramrud, Casper Fuglesang Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Svindland, Jacob Lyche Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Taraldsen, Ola Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Taraldsen, Henrik Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Mia Maria Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bang-Hansen, Iben Elise Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Engen, Otilie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Fuglerud, Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Kristin Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Gulbrandsen, Ida Nygaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Caroline Siljan Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Mykkelbost, Mie Hallset Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rrahimi-Oberg, Linea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ulvness, Hannah Sofie Nilsen Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Mia Maria Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Iben Elise Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Engen, Otilie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fuglerud, Alexandra Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Kristin Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Ida Nygaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Caroline Siljan Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mykkelbost, Mie Hallset Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rrahimi-Oberg, Linea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Celia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulvness, Hannah Sofie Nilsen Klubb Ready Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bronebakk, Ophelia Frøya Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Buraas, Ronja Rivelsrud Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Cedell, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Døhlen, Aimée Boudewine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furuholmen, Cecilie Sæthre Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Greff, Caroline Økland Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grohshennig, Louise Døsen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndal, Emilie Løck Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haaland, Kristina Sygnestveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Fanny Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Stella Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Moxon, Lily Madeleine Beyer Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norstrand, Lotte Madicken Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Oppebøen, Ingrid Backer Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Platou, Elise Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Qvigstad, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Riise, Anna Vilhelmine Paris Weisteen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skoe, Sofie Schriwer Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Smith-Erichsen, Julia Ruud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Storstad, Maja Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strandenæs, Vilje Alida Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Vårin Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tonay, Olivia Holmen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Zachariassen, Elisa Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Zackrisson, Ada Lorck Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Tomine Emilie Torset Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Mie Jøtun Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bronebakk, Ophelia Frøya Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Buraas, Ronja Rivelsrud Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Cedell, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Aimée Boudewine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Erdal, Ellinor Marie Hellerud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuholmen, Cecilie Sæthre Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Greff, Caroline Økland Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Louise Døsen Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndal, Emilie Løck Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønvold, Sanna Haugsjå Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haaland, Kristina Sygnestveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Heddy Colette Ba Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Norah Torset Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hedqvist-Widén, Linnea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Fanny Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Stella Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Nicoline Hjallum Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moxon, Lily Madeleine Beyer Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Lotte Madicken Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Oppebøen, Ingrid Backer Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Elise Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Qvigstad, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Anna Vilhelmine Paris Weisteen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skoe, Sofie Schriwer Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith-Erichsen, Julia Ruud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Storli, Tasha Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strandenæs, Vilje Alida Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuge, Hermine Klemsdahl Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Vårin Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tonay, Olivia Holmen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Zachariassen, Elisa Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Zackrisson, Ada Lorck Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnarsdottir, Hulda Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bagstevold, Jenny Hanekamhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørland, Anniken Lind Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brunborg, Nora Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Falkendal-Syversen, Malou Klubb Sarpsborg IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ifarnæss, Thea Eline Beck-Larsen Klubb Rena IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kålhus, Karoline Aminda Rasmussen Klubb Rena IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Aurora Dahle Klubb Rena IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meland, Emilie Skaanes Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Emma Hermine Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Schrama, Pippa Alessandra Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thordardottir, Asta Kristin Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Westrum, Charlotte Malene Leirvik Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Oda Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnarsdottir, Hulda Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Jenny Hanekamhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Anniken Lind Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brunborg, Nora Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Falkendal-Syversen, Malou Klubb Sarpsborg IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Henningsen, Celine Krüger Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hrasky, Anea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ifarnæss, Thea Eline Beck-Larsen Klubb Rena IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kålhus, Karoline Aminda Rasmussen Klubb Rena IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Aurora Dahle Klubb Rena IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Emilie Skaanes Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kamilla Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Emma Hermine Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Reiersen, Caroline Sannes Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Riset, Mali Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mina Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Schrama, Pippa Alessandra Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Karen Seterås Klubb Fana IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thordardottir, Asta Kristin Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trondsen, Louise Arnstad Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tross-Oppedal, Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Westrum, Charlotte Malene Leirvik Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frederiksen, Charlotte Cecilie Løvenskiold Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Borgenhov, Åse Alice Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Viktoria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Bronebakk, Valentine Hedvig Elise Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Espedalen, Mathilde Klubb Skarphedin, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Fanghol-Syvertsen, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Gautneb, Lotte Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Hanna Gether Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Halseth, Isabel Holmesland Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelmbrekke, Ronja Karlsen Klubb Jølster IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Sara Valentina Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lillemo, Otilie Gjesdal Klubb Jølster IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Loeng, Viktoria Røe Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lystad, Vilde Cornelia Hage Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Müller, Eline Berg Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Nerland-Aas, Oline Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Platou, Anna Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Betthy Glimsholt Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Riise, Ellen Constance April Weisteen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjø, Julia Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Tranby-Arnesen, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ulriksen, Heidi Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ulvesæter, Lillie Sverdrup Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Willard, Ella Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Wittusen, Hennie Louise Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Østerud, Frida Risvik Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Argel, Alexandra Alise Torset Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Borgenhov, Åse Alice Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Viktoria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Bronebakk, Valentine Hedvig Elise Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Espedalen, Mathilde Klubb Skarphedin, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Fanghol-Syvertsen, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Lotte Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Hanna Gether Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Halseth, Isabel Holmesland Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelmbrekke, Ronja Karlsen Klubb Jølster IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Sara Valentina Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lillemo, Otilie Gjesdal Klubb Jølster IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Loeng, Viktoria Røe Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lystad, Vilde Cornelia Hage Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Eline Berg Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nerland-Aas, Oline Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Anna Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Betthy Glimsholt Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Ellen Constance April Weisteen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rislå, Mari Gulsvik Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rislå, Amund Gulsvik Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Julia Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Ylvali Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulriksen, Heidi Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulvesæter, Lillie Sverdrup Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Willard, Ella Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wittusen, Hennie Louise Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerud, Frida Risvik Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
Svalbard Skimaraton