Hopp til innhold

Hovedlandsrennet alpint Ål

.

  • Når: 29.3 - 03.04.2022
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 155 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 155 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 155 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor Startkontingent 155 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.04.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 155 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 155 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.04.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 155 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 125 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 31.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor Startkontingent 155 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 15-16 år - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Doknes, Oskar Espe Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hagen, Storm André Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Henriksen, Sebastian Sørbye Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Krogstad, Viljar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rabben, Theo Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Doknes, Oskar Espe Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Storm André Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Henriksen, Sebastian Sørbye Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Krogstad, Viljar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spilling, Tobias Blikstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dannevig, Torbjørn Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Doknes, Oskar Espe Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Storm André Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Henriksen, Sebastian Sørbye Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hermansson, Albert Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Krogstad, Viljar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Linna, Simon Maximilian Bøttger Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ring-Andersen, William Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilling, Tobias Blikstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bengston, Nikolai Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Doknes, Oskar Espe Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Enoksen, Elias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Furuholmen, Henrik Sæthre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Storm André Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Henriksen, Sebastian Sørbye Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Krogstad, Viljar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Spilling, Tobias Blikstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vedal, Kristoffer Hareide Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Doknes, Oskar Espe Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Storm André Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Henriksen, Sebastian Sørbye Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Krogstad, Viljar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rabben, Theo Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Andersen, Fredrik Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Astad, Sjur Torvald Roberts Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Aulstad, Herman Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Axelsen, Kristian Andenæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bagstevold, Sindre Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Brekke, Øystein Snorri Ørnulfsson Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Christiansen, Arthur Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Dahle, Joel Yttervoll Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Doknes, Oskar Espe Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Due-Sørensen, Benjamin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Egge, Leo Enerhaug Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Espe, Alexander Klebo Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Etterdal, Vegard Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Finne, Peder August Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hagen, Storm André Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hagen-Småstu, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hartmann, Marius Holm Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Heide, William Weedon Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hellerud, Lars Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Henriksen, Sebastian Sørbye Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hiorth, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hoberg, Nichlas Lofthus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hottran, Truls Håtun Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kjellin, Leo Leander Klubb Sarpsborg IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Krogstad, Viljar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lydersen, Morten Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lødemel, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lødemel, Espen Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Oddane, Sondre Korsvold Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Polmar, Ola Skaar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rabben, Theo Klubb Nordland Skikrets Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Ruud-Hansen, Max Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Schønheyder, Leif Louis Franciscus Macalester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Stinessen, Ludvig Seterås Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Svensen, Felix Granum Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Toft, Ola Mostraum Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Torpe, Aleksander Berg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Vigstad-Petersen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Wroll-Evensen, Mikkel Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Zwaig, Martin Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Utfor

J 15-16 år - Obl. utfortrening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Lorentzen, Ingrid Amy Vestnes Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Merky, Valentina Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sund, Frida Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Obl. utfortrening

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brändström, Nicole Klubb Sarpsborg IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Amy Vestnes Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Merky, Valentina Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Barbara Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Selma Georgia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brändström, Nicole Klubb Sarpsborg IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Nora Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Amy Vestnes Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Merky, Valentina Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Barbara Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skard, Caroline Piene Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Nicola Alexandra Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørland, Vilde Lind Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brækken, Eili Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Sina Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fleischer, Elise Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ingebrigtsen, Nora Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Amy Vestnes Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Merky, Valentina Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sande, Malene Louise Gaunt Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Frida Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Lorentzen, Ingrid Amy Vestnes Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Merky, Valentina Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sund, Frida Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Utfor

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Ardem, Emilie Caroline Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Benjamin-Wormdahl, Sarah Louise Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Berglund, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Borge-Andersen, Felin Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Botten, Maren Stavseng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Dynna, Nathalie Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Eskeland, Helen Olivia Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Flaten, Synne Moltubakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Flisen, Ingrid Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Gulbrandsen, Mille Bjørnbakk Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Gunnes, Jenny Hansen Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Hoel, Hermine Owesen Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Horgen, Alexandra Astrup Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Klokkerud, Tiril Emilie Jørgensen Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kocsis, Kamilla Borka Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kolbjørnsrud, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Lorentzen, Ingrid Amy Vestnes Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Merky, Valentina Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Mortensen, Christina Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Picton, Cornelia Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rasmussen, Maisen Holst Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rastad, Julie Christine Høisæter Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Riiber, Kristiane Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Solsrud, Sina Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sund, Frida Solback Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Tveit, Mille Walsøe Klubb Nordland Skikrets Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Vigstad-Petersen, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Wiik, Letitzia Franziska Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
Navn Wågenes, Julie Andresen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Utfor
NIF-EPI02, 02
Svalbard Skimaraton