Hopp til innhold

Kvalikrenn PSL Norefjell. Kun for Buskerud Skikrets

Rennet er kun for deltagere fra Buskerud Skikrets for å kunne gjennomføre dette tidsmessig fredag kveld

  • Når: 04.03.2022
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Nedre Bøseter, Norefjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, William Lien Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Furre, Haakon Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kristiansen, Tobias Berg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Muggerud-Sønju, Lars-Kristian Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
NIF-EPI03, 03
Svalbard Skimaraton