Hopp til innhold

Fis-Renn Geilo 2 x GS 2 x SL

Velkommen til Fis-renn på Geilo i Vestlia Skisenter dagene 19.-22. april 2022 2 x GS og 2 x SL for damer og herrer.

  • Når: 19.4 - 22.04.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vestlia Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.04.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.04.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.04.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.04.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.04.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.04.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.04.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.04.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysil IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysil IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ihlebæk, Sander Berstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysil IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Ian Edgar Klubb Trysil IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Holst, Marcus Normann Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Christian Håpnes Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
Svalbard Skimaraton