Hopp til innhold

KM Super-G Ål

Innlagt KM for klassene 13/14 år og 15/16 år

  • Når: 12.02.2022
  • Oppstart: 10:15
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 12.02.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Furre, Haakon Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Garthus, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Tobias Berg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Malmer-Høvik, Magnus Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strøm-Hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Madsen, Jørgen Flåta Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jagdum, Liv Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jagdum, Kari Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sæther, Vårin Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02
Svalbard Skimaraton