Hopp til innhold

Krets-/sonerenn/kvalikrenn SSL Ål

.

  • Når: 13.02.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 13.02.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Tobias Berg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Bobby Glimsholt Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Malmer-Høvik, Magnus Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Teodor Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Madsen, Jørgen Flåta Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergrud, Storm Taraldsen Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Furre, Haakon Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Furre, Erik Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Røsjø, Nicolai Jul Hofgaard Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stenholt, Kasper Hutchinson Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Svennevik, Oskar Jorde Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Taraldsen, Henrik Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Daniel Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Trasti-Smedstad, Viljar André Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøstad, Jens Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringbrant-Kvaale, Leopold Arne Christer Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Taraldsen, Ola Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Wetterhus, Heine Leon Langeli Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Ida Nygaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Frida Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Amanda Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Jagdum, Kari Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Ingrid Klubb Ål IL Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jagdum, Liv Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Komba, Sissel Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Becker, Emil August Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flemmen, Tindra Groven Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flemmen, Tuva Groven Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rislå, Mari Gulsvik Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rislå, Amund Gulsvik Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Nora Rørby Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Anna Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Vårin Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Amy Bolette Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Slevigen, Ylvali Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
Svalbard Skimaraton