Hopp til innhold

Sonerenn SSL Hemsedal

Endring!!! På grunn av usikkerhet rundt vær og vindsituasjonen i morgen, har vi besluttet å flytte sonerennet til Såhaugløypa. Det blir kort løype for u12 og yngre.

  • Når: 10.04.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hemsedal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.04.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 10.04.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 10.04.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 10.04.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 10.04.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Engebu, Harald Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Grohshennig, Theo Døsen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Qvist, Carl Otto Arthur Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rivelsrud, Nicklas Herman Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Jakob Olsen Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruusgaard, Jacob Erik Landgraff Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Christian Jacob Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Theo Stokkebokjær Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Linskov, Casper Alfred Pedersen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Oliver Solhaug Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Ulrik Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Ola Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Nikolas Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Thomas Smedsrud Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Ferdinand Stokkebokjær Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Sebastian Solhaug Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Jon August Knagenhjelm Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Markus Olsen Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oliver-Stokke, Mattis Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furseth, Oscar Emilian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Graff-Sponheim, Felix Leonard Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Oskar Østen Torset Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Svennevik, Oskar Jorde Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Taraldsen, Henrik Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Watle, Lukas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wetterhus, Heine Leon Langeli Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grobstok, Mathias Smedsrud Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelseth, Rolf Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Money, Odin Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringbrant-Kvaale, Leopold Arne Christer Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Seim-Haugen, Martin Lid Klubb Ørnar IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Svindland, Jacob Lyche Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Taraldsen, Ola Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Ida Nygaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Hedda Torset Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Frida Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Ingrid Klubb Ål IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Vårin Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby, Charlotte Olsen Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Watle, Linnea Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Zackrisson, Ada Lorck Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Maribu, Sophie Haugvaldstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Money, Fenja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Filippa Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grobstok, Emilie Smedsrud Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Høegh, Elise Alexandra Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rustad, Petronella Gunleiksrud Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Cornelia Margrethe Knagenhjelm Klubb Njård Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hepsøe, Frida Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Qvist, Leje Solweig Sophia Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Nora Rørby Klubb Hemsedal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Kornelia Leonore Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautneb, Lotte Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tranby-Arnesen, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
Svalbard Skimaraton