Hopp til innhold

Kvalikrenn/KM SL Kongsberg. NY DATO

På grunn av snømangel i Drammen Skisenter er storslalåm kvalikrenn/KM flyttet fra Drammen skisenter til Kongsberg Skisenter. Videre har avviklingen i Kongsberg gitt utfordringer da det arrangeres FIS renn 2 X SL samme helg. Derfor er dato blitt byttet mellom KIF og Aron Alpint/DSK MERK ny dato: Lørdag 5. februar: Slalåm Kvalikrenn/KM i Kongsberg Skisenter. Arrangør: KIF. Søndag 6. februar: Storslalåm Kvalikrenn/KM Kongsberg Skisenter. Arrangør: Aron Alpint/DSK. (Utøvere som allerede er påmeldt trenger ikke foreta seg noe). Innlagt KM 13/14 år og 15/16 år. Beklager endringen, hjertelig velkommen til rennhelg!

  • Når: 05.02.2022
  • Oppstart: 14:00
  • Hvor: Skimore Kongsberg
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bergodd, Fabian Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Haltnes, Leander Evensen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Høyem, Tobias Hesla Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Magnus Nakstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Mørk, Noel Antonsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Henrik Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Schie, Sebastian Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, William Lien Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furre, Haakon Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Andreas Lohne Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkeng, Ole Aleksander Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Tobias Berg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Malmer-Høvik, Magnus Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sanni, Isak Haruki Lunde Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sjåvik, Henrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sengebusch, Olav Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furre, Erik Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Grøstad, Jens Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sanderlien, Jacob Cornelius Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sjöborg, Alfred Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Riah Astrid Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kvam, Julie Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rrahimi-Oberg, Linea Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jagdum, Liv Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jagdum, Kari Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sjåvik, Nora Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Askeland, Emilie Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkeng, Hermine Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ulriksen, Heidi Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Østberg, Jenny Førlie Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
Svalbard Skimaraton