Hopp til innhold

FIS Damer Kongsberg

FIS SL x2 Damer. 2 renn lørdag.

  • Når: 05.02.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Skimore Kongsberg
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haakensen, Hedda Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lysgård, Emilie Andrea Bang Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogndal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
Svalbard Skimaraton