Hopp til innhold

Norefjellrennet. Kvalikrenn SL

Krødsherad IL Alpingruppa arrangerer Norefjellrennet SL. Rennet inngår som kvalikrenn til Telenorlekene og Hovedlandsrenn for Buskerud Skikrets.

  • Når: 06.03.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: OL-løypa Norefjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 06.03.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 06.03.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 06.03.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Frøhaug, Benjamin Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Haukenes, Ola Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Remmen-Bottolfs, Trym Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Troubat, Nils Paul Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Jon Adrian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aannestad, William Lien Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Furre, Haakon Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Colin Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haukenes, Per Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkeng, Ole Aleksander Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Tobias Berg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Muggerud-Sønju, Lars-Kristian Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sjåvik, Henrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Søyland, Sebastian Haugland Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Albert Larsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Helmer Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Risa, Markus Rosén Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Storm André Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furre, Erik Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Gram, Alexander Mathias Neergaard Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Grøstad, Jens Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Løvaas, Peter Otto Riisøen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Muggerud-Sønju, Sigurd Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Torvund, Aksel Larsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang-Hansen, Iben Elise Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ekjord, Fredrikke Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Helgetveit, Sina Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hungerholdt, Victoria Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Matilde Oline Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sjåvik, Nora Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Flaaten, Cornelia Noelle Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Tindra Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Helgetveit, Ines Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkeng, Hermine Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Slevigen, Ylvali Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ulriksen, Heidi Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
Svalbard Skimaraton