Hopp til innhold

Norefjellrennet. Kvalikrenn SSL

Krødsherad IL Alpingruppa arrangerer Norefjellrennet SSL. Rennet inngår som kvalikrenn til Telenorlekene og Hovedlandsrenn for Buskerud Skikrets.

  • Når: 05.03.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: OL-løypa Norefjell
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 05.03.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 05.03.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 05.03.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøhaug, Benjamin Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haukenes, Ola Hauk Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nyseter-Østby, Theodor Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Remmen-Bottolfs, Trym Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Lauritz Øynebråten Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Markus Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Troubat, Nils Paul Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Jon Adrian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aasen, Aleksander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang-Hansen, Jens Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Andreas Jørgen Heje Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Cock, Scott Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Engebretsen, Mikkel Elias Myhre Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furre, Haakon Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Colin Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haukenes, Per Christian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgetveit, Herman Nilsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkeng, Ole Aleksander Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Tobias Berg Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Carl Oliver Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Muggerud-Sønju, Lars-Kristian Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåvik, Henrik Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Armand Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Trommald, Aleksander Klubb Krødsherad IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Didrik Mathias Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Sondre Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Preben Strøno Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Blaker-Rønningen, Nicolai Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Braathen, Christian Texnæs Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratrud, Emil Skeid Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodtkorb, Jeppe Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Jakob Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Finn-Hansen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Thomas Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heie, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Wilhelm Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommerstad, Thorvald Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ingebrigtsen, Henrik Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjeldsberg, Thomas Christian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Helmer Felix Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Herman Fredrick Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Risa, Markus Rosén Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandaas, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Kjell Conrad Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Walther-Sneve, Marius Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wroll-Evensen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Storm André Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furre, Erik Sauve Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gram, Alexander Mathias Neergaard Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøstad, Jens Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hommerstad, Lars Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Jokerud, Matias Lien Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Rislå, Amund Gulsvik Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Troubat, Stig Erik Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang-Hansen, Iben Elise Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ekjord, Fredrikke Gedde-Dahl Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgetveit, Sina Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hungerholdt, Victoria Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Iversen, Riah Astrid Klubb Kongsberg IF Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Thelma Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hiorth, Fanny Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Amalie Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølen, Mie Råen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Julie Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjåvik, Nora Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl-Engh, Helene Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Cornelia Noelle Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Tindra Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Hennie Ba Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Hedda Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Ida Marie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Polmar, Ella Wilhelmine Skaar Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Marie Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Vilde Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkeng, Hermine Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Orholm, Hedvig Andrea Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Slevigen, Ylvali Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulriksen, Heidi Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
Svalbard Skimaraton