Hopp til innhold

Sonerenn Geilo

Rennet er flyttet fra 6. februar Velkommen til Sonerenn på Geilo søndag 13. mars for U8 år og yngre til U16. Program, startlister og resultatlister vil bli lagt ut på vår hjemmeside https://geilo-il.spoortz.no/portal/arego/club/1040/sport/25

  • Når: 13.03.2022
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Geilo
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Trasti-Smedstad, Viljar André Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elbrønd, Storm Black Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rastad, Peder Klubb Njård Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Ola Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wraae, Linus Jorem Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skisaker, Kristian Benedikt Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grue, Sevat Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Karpiak, Tymoteusz Grzegorz Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tøsdal-Fenne, Andres Klubb Geilo IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ringbrant-Kvaale, Leopold Arne Christer Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Ida Nygaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Frida Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Elbrønd, Karla Black Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Amanda Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jokerud, Alma Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørve, Karen Pauline Pedersen Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wærsten, Thea Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvey, Ella Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Andreasen, Gro Ingeborg Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bjørkedal, Amalie Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bjørkedal, Ingrid Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Butcher, Sofia Havikhagen Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Butcher, Nora Havikhagen Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bøgelund, Le Esther Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flemmen, Tindra Groven Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flemmen, Tuva Groven Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grue, Thelma Louise Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jokerud, Tuva Hiåsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lysåker, Margit Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandsmark, Ella Sofie Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Siaudkulyte, Isabela Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skare-Soldal, Astrid Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skare-Soldal, Ingeborg Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tomter, Ida Williamsdottir Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wetterhus, Tale Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Lilja Ingeborg Klubb Geilo IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grue, Nikoline Helene Klubb Geilo IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
Svalbard Skimaraton