Hopp til innhold

ENL-races for Men 2 x SL

ENL-races for Men 2 x SL (single pole) Sun Feb 7th 2021

  • Når: 07.02.2021
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.02.2021 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brekkan, Mathias Bernardino Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Joys, Sondre Waage Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04