Hopp til innhold

FIS SL Kongsberg Ladies

FIS-races for Ladies 2 x SL (single pole) Sat Feb 6th 2021

  • Når: 06.02.2021
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sophie Marie Øiseth Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thurmann-Moe, Vår Havnes Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thurmann-Moe, Vår Havnes Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04