Hopp til innhold

Fartssamling alpint ÅL

Alpinister samt trenere og lagledere i alpinklubber i Buskerud inviteres til fartssamling og fartsrenn i regi av Buskerud Skikrets og Ål Alpin. Samlingen gjelder for klassene U12–U21 samt SUM-samling for U8-U10. Info: https://www.skiforbundet.no/buskerud/nyhetsarkiv/2020/1/fartssamling-alpint-al-29.---31.-januar/

  • Når: 29.1 - 01.02.2020
  • Hvor: Ål Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2020 Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2020 Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2020 Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

U12 trening ons-tors-fre - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Snorre Magnus Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Askeland, Emilie Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Brattegard, Oda Johnsrud Klubb Ål IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Bøe, Harald Skjetne Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Gaska, Daniel Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Hagberg, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Jogeva, Liv Jette Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Kloed-Sandengen, Sofia Lu Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Løver, Oliver Thomas Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Markegård, Sanna Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Naas, Grunde Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Risø, Nicolai Christianssønn Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Strzelecka, Aniela Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Svanaasen, Maja Klubb Ål IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Tømmervold, Oliver Khirill Klubb Hemsedal IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Wennesland, Johan Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Wennesland, Henrik Solsvik Klubb Kongsberg IF Klasse U12 trening ons-tors-fre Øvelse Trening

U14 trening ons-tors-fre - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Bjørnsen, Eskild Foyn Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Fagerås, Markus Klubb Krødsherad IL Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Jellum, Ole Magnus Benth Klubb Krødsherad IL Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Markegård, Mathea Tangset Klubb Hemsedal IL Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Melgaard, Alexandra Gleditsch Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Nordby, Emil Kvilhaug Klubb Krødsherad IL Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Sandelien, Mari Klubb Ål IL Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mathea Helle Klubb Geilo IL Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Trillhus, Mari Helle Klubb Geilo IL Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Veslehaug, Sigurd Klubb Geilo IL Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse U14 trening ons-tors-fre Øvelse Trening

U16-21 trening ons-tors-fre - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Eide-fredriksen, Kjartan Klubb Ål IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Gjertsen, Anniken Opsahl Klubb Geilo IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Hagberg, Ola Alexander Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Hauge, Sara Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Kvinlog, Mille Gaustad Klubb Geilo IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Peillaud, Leonard Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Platou, Pelle Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Råen, Sander Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Skinnes, Sander Hoff Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening
Navn Wijnans, Anne Johanna Evelien Gertruda Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 trening ons-tors-fre Øvelse Trening

U8-U10 SUM-samling lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hjalmar Klubb Hemsedal IL Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Andersson, Ulrik Sælebakke Klubb Kongsberg IF Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Brattegard, Vetle Johnsrud Klubb Ål IL Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Hjelseth, Nelly Klubb Hemsedal IL Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Hjelseth, Rolf Klubb Hemsedal IL Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Iversen, Riah Astrid Klubb Kongsberg IF Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Joranger, Isak Svanaasen Klubb Ål IL Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Jönsson, Nils Milo Anton Klubb Hemsedal IL Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Myhre, Pia Klubb Aron Sportsklubb Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Myklebust, Frida Fjeldheim Klubb Hemsedal IL Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Neumann, Lucas Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Peillaud, Gabriel Klubb Kongsberg IF Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Sandelien, Ingrid Klubb Ål IL Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Strøm, Ola Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Trasti-Smedstad, Viljar André Klubb Geilo IL Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
Navn Veslehaug, Petter Klubb Geilo IL Klasse U8-U10 SUM-samling lørdag Øvelse Trening
NIF-EPI01, 01
NTB