Hopp til innhold

RC-Cup, junior, senior og veteran, Sandrip

Agder og Rogaland skikrets og Øvrebø il inviterer til sommer RC-Cup Søndag 5 juni kl 15. Det vil også bli avholdt konkurranse for utøvere i junior-, senior- og veteranklasse i samme arrangement. Bakken vil være åpne for trening lørdag 4 juni fra kl 1100. Ved interesse og avtale kan vi også holde åpent på mandag 6 juni. Heisavgift kr 150 pr dag. Dommer 1. (og TD) Olav Østerholdt Dommer 2. Hallstein Krosshøl Dommer 3. Stian Granåsen Dommer 4. Tom A. Støle Dommer 5. Dag Mikkelsen

  • Når: 05.06.2022
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Sandrip
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.06.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.06.2022 Klasse Gutter RC A Øvelse K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.06.2022 Klasse Gutter RC B Øvelse K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.06.2022 Klasse Jenter RC B Øvelse K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.06.2022 Klasse Jenter RC C Øvelse K60 Startkontingent 130
Start 05.06.2022 Klasse K junior Øvelse K60 Startkontingent 130
Start 05.06.2022 Klasse K senior Øvelse K60 Startkontingent 130
Start 05.06.2022 Klasse K Veteran Øvelse K60 Startkontingent 130
Start 05.06.2022 Klasse M junior Øvelse K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.06.2022 Klasse M senior Øvelse K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.06.2022 Klasse M Veteran Øvelse K60 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter RC A - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC A Øvelse K60
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K60

Gutter RC B - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseth, Magnus Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Erichsen, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Sandberg, Lukas Klubb Øyestad IF Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Sivle, Victor Hugo Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse K60
Navn Vasvik, Jesper Klubb Øvrebø IL Klasse Gutter RC B Øvelse K60

Jenter RC B - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evans, Nora Helene Klubb Fossum IF Klasse Jenter RC B Øvelse K60

M junior - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundhaug, Walter Klubb Kollenhopp Klasse M junior Øvelse K60

M senior - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moe-Kristiansen, Kurt Klubb Spydeberg IL Klasse M senior Øvelse K60

M Veteran - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Erik Klubb Otra IL Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Andersen, Per Espen Klubb Øyestad IF Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Becher, Jarl Arne Klubb Botne SK Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Gundersen, Odd Atle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Haaheim, Pål Klubb Froland IL Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Haugerø, Odd Morten Klubb Botne SK Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Håkonsen, Glenn Qvam Klubb Otra IL Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Iveland, Kjell Klubb Øvrebø IL Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Kjeldsen, Jens Magnus Trevisan Klubb Kollenhopp Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Moe-Kristiansen, Kurt Klubb Spydeberg IL Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Møvik, Steinar Klubb Oddersjaa SSK Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Ramsland, Susanne Klubb Øyestad IF Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Sørstad, Gjermund Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M Veteran Øvelse K60
NIF-EPI02, 02