Hopp til innhold

Ålsheia SL-ny dato

SL renn Ålsheia alle klasser, ny dato 11. april

  • Når: 11.04.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Sinnes
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.04.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.04.2021 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 11.04.2021 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hvidsten, Marius Grum Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lodtz, Velin Johannes Hestnes Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Ribe, Håvard Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Waldmann, Jo Wilhelm Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asheim, Storm Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dybing, Leon Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dørheim, Pelle Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Torjus Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Marius Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Jesper Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Aron Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilje, Thage Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Nikolai Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Eskil Bø Klubb Plogen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, August Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ribe, Sigbjørn Oksefjell Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rydland, Tobias Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Scherer, Lorenz Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Lachlan Maxwell Klubb Sandnes IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vaaland, Rein Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kjellerød, Thomas Mæle Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Arnfinn Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Spasov, Filip Kolev Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Varhaug, Maxmilian Reiestad Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Randulff, Jørgen Stecher Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Oscar Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Vigrestad, Albert Emil Klubb Jæren Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygaard, Thea Horjen Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Osmundsen, Ulla Rødstøl Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Skjæveland, Live Meland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Middelthon-Heggheim, Emma Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nygaard, Hedvig Horjen Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rydland, Leona Cecilie Gjerde Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skjæveland, Lotte Meland Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stecher, Helle Randulff Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Emma Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Søiland-Knutsen, Hermine Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Pia Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Thelma Juell Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Eli Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Ida Bø Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Mia Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Liland-Vik, Mathilde Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Oda Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Østvoll, Linnea Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Maria Klubb Sandnes IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Hill Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hvidsten, Emma Grum Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Korneliussen, Martine Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lodtz, Viveke Hestnes Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Tiril Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sundvor, Oda Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Varhaug, Iben Reiestad Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørheim, Rikke Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hvidsten, Nora Grum Klubb Jæren Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Kvinne B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korneliussen, Thea Margrethe Klubb Sandnes IL Klasse Kvinne B Masters Junior Øvelse Slalåm

Menn B Masters Junior - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korneliussen, Tryggve Tobias Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Middelthon-Heggheim, Herman Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
Navn Tandrevold, Marius Klubb Sandnes IL Klasse Menn B Masters Junior Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03