Hopp til innhold

Kvalikrenn Mo i Rana

  • Når: 27.1 - 29.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2023
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G U10 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G U10 Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G U10 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G U12 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G U12 Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G U12 Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G U14 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G U14 Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G U14 Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G U16 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G U16 Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G U16 Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse G U8 og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse G U8 og yngre Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J U10 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J U10 Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J U10 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J U12 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J U12 Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J U12 Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J U14 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J U14 Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J U14 Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J U16 Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J U16 Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J U16 Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse J U8 og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse J U8 og yngre Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 28.01.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 29.01.2023 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 27.01.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 28.01.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 29.01.2023 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 27.01.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 28.01.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 29.01.2023 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 27.01.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 28.01.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 29.01.2023 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 27.01.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 29.01.2023 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 0
Start 27.01.2023 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 28.01.2023 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 29.01.2023 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G U10 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Edvard Sandnes Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U10 Øvelse Slalåm
Navn Edvardsen, Henrik Sandnes Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U10 Øvelse Slalåm
Navn Kalkenberg, Julian Juvik Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Mikkel-Andre Strandjord Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Slalåm
Navn Sandnes, Håkon Tostrup Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Slalåm

G U10 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen, Henrik Sandnes Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Kalkenberg, Julian Juvik Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Mikkel-Andre Strandjord Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Sandnes, Håkon Tostrup Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm
Navn Setså, Vemund Johan Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U10 Øvelse Storslalåm

G U10 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalkenberg, Julian Juvik Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U10 Øvelse Trening

G U12 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heien, Mathias Krane Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Jakobsen, Jonas Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Casper Neppelberg Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Kaspersen, Lucas Sundquist Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Lauve, Mattias Sagmo Klubb Grong IL Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Meland, Ådne Hunstad Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Nordås, Caspian Værdalshaug Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Simen Ekrem Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Sandnes, Sondre Tostrup Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Sandstrak, Adrian Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm
Navn Sandvær, Jonas Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Slalåm

G U12 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heien, Mathias Krane Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Jakobsen, Jonas Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Casper Neppelberg Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Kaspersen, Lucas Sundquist Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Ådne Hunstad Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Nordås, Caspian Værdalshaug Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Simen Ekrem Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Sandnes, Sondre Tostrup Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Sandstrak, Adrian Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm
Navn Sandvær, Jonas Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Storslalåm

G U12 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heien, Mathias Krane Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Jakobsen, Jonas Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Johansen, Casper Neppelberg Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Kaspersen, Lucas Sundquist Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Nordås, Caspian Værdalshaug Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Simen Ekrem Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Sandnes, Sondre Tostrup Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Sandstrak, Adrian Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G
Navn Sandvær, Jonas Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U12 Øvelse Super-G

G U14 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Edvardsen, Edvard Sandnes Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Helness, Pål Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Lauve, Johan Sagmo Klubb Grong IL Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Lien, Henrik Anton Forbergskog Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Sebastian Meås Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Rørvik, Jonas Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm
Navn Stenkjær, Sigurd Grande Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Slalåm

G U14 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Edvardsen, Edvard Sandnes Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Helness, Pål Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Henrik Anton Forbergskog Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Sebastian Meås Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Rørvik, Jonas Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm
Navn Stenkjær, Sigurd Grande Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Storslalåm

G U14 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Edvardsen, Edvard Sandnes Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Helness, Pål Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Lien, Henrik Anton Forbergskog Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Pettersen, Sebastian Meås Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Rørvik, Jonas Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G
Navn Stenkjær, Sigurd Grande Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U14 Øvelse Super-G

G U16 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Slalåm

G U16 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Storslalåm

G U16 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Hansen, Mathias Viljar Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G U16 Øvelse Super-G

G U8 og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Ludvig Josefsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Heien, Theo Krane Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tokle, Konrad Gerhardsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Slalåm

G U8 og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Ludvig Josefsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heien, Theo Krane Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kaspersen, Joel Sundquist Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Setså, Aslak Severin Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tokle, Konrad Gerhardsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Storslalåm

G U8 og yngre - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Ludvig Josefsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Trening
Navn Kaspersen, Joel Sundquist Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Trening
Navn Tokle, Konrad Gerhardsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse G U8 og yngre Øvelse Trening

J U10 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Sofie Josefsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Slalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Slalåm
Navn Mevik-Malmquist, Tuva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Johanna Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Slalåm

J U10 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Sofie Josefsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Mevik-Malmquist, Tuva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Johanna Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Storslalåm

J U10 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Sofie Josefsen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Trening
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Trening
Navn Mevik-Malmquist, Tuva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U10 Øvelse Trening

J U12 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjarmann, Saga Sofie Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Mima Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Hegreberg, Signe Jensen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Lundbakk, Klara Høidahl Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Nielsen, Elida Westvik Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Pernille Aminda Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm
Navn Sarassen, Elisa Olsen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Slalåm

J U12 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjarmann, Saga Sofie Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Mima Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Hegreberg, Signe Jensen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Lundbakk, Klara Høidahl Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Nielsen, Elida Westvik Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Pernille Aminda Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm
Navn Sarassen, Elisa Olsen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Storslalåm

J U12 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjarmann, Saga Sofie Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Mima Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Hegreberg, Signe Jensen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Lundbakk, Klara Høidahl Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Nielsen, Elida Westvik Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Pettersen, Pernille Aminda Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G
Navn Sarassen, Elisa Olsen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U12 Øvelse Super-G

J U14 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Luneng, Aurora Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Slalåm

J U14 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Luneng, Aurora Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Storslalåm

J U14 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Luneng, Aurora Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U14 Øvelse Super-G

J U16 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Sol Kristine Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Grønbech, Celine Victoria Evjen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Mollan-Bjarmann, Tale Ameli Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Slalåm

J U16 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Sol Kristine Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Grønbech, Celine Victoria Evjen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Mollan-Bjarmann, Tale Ameli Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Storslalåm

J U16 - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergslid, Sol Kristine Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Grønbech, Celine Victoria Evjen Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Mollan-Bjarmann, Tale Ameli Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J U16 Øvelse Super-G

J U8 og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Amanda Frodahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hanssen, Marla Scarlett Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lundbakk, Iben Høidahl Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Mevik-Malmquist, Eva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Linnea Meås Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Slalåm

J U8 og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Amanda Frodahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hanssen, Marla Scarlett Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lundbakk, Iben Høidahl Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mevik-Malmquist, Eva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Linnea Meås Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Storslalåm

J U8 og yngre - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Amanda Frodahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Trening
Navn Hanssen, Marla Scarlett Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Trening
Navn Mevik-Malmquist, Eva Klubb Bodø Alpinklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Trening
Navn Pettersen, Linnea Meås Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J U8 og yngre Øvelse Trening
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix