Hopp til innhold

Julerennet - ØTI Hafjell alpint

ØTI Hafjell alpint ønsker velkommen til det tradisjonsrike Julerennet i Hafjell (34 år). Vi kjører SSL renn i Olympiabakken. U12 og yngre kjører kort start (Gulhus) og U14 og eldre kjører lang start (Julerennstart, sør).

  • Når: 28.12.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Olympiabakken
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.12.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.12.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.12.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 28.12.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunborg, William Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Johannes Bjørnstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Haarde, Christoffer Blom Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Aksel Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kværndal, Vilmer Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lillejord, Aurelio Broggi Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyngtveit-Petersson, Henrik Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Storstad, Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Strohhammer, Tanja Michaela Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Simon Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Widholm-Veen, Fredrik Erland Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Karl-Erik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Blixrud, Filip Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brurud, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Cheng Chen, Joseph Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Høyer-Farstad, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Ulrik Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjos, Theodor Henæs Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lerche, Christian Sofus Stabell Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Linnerud, Max Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyngtveit-Petersson, Henrik Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Markus Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Riise, Brage Sundt Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Jonas Klubb Ready Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skurdal, Lars Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Eirik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Taugbøl, Georg Ludvik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Olav Heltne Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Widholm-Veen, William Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Barthel, William Berny Waarnes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Duberg, Jacob Alexander Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Elfving, Erlend Thomas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Engen, Oliver Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeli-Blankholm, Axel Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gedde-Dahl, Simen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hage, Alexander Wiig Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holsve, Linus Nesset Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Jesper Saugstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Maximilian Patrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klemsdal, Aleksander Marstein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kværndal, Tinius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Landmark, Kasper Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Fredrik Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Johannes Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Riis-Torp, Halvard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Risa, Markus Rosén Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skreppen, Sondre Tronier Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stave, Erik Haugen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffensen, Tim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Balder Amadeus Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Willard, Gustav Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Sinan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Johannes Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekke, Kasper Johnsrud Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Leon Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Thorvald Rudolf Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Markus Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilkens, Mikkel Gullaksen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øslebø, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Fredrik Sindre Oldervik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Noah Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Grøstad, Max Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Høyer-Farstad, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Klingen, Aksel Brevik Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvam, Hallbjørn Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lillås, Caspian Bildøy Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Massey, Wilmer August Richter Klubb Ready Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mork, Haakon Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mork, Magnus Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Thoen, Johannes Eivind Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurud, Marcus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Grøstad, Odin Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Petter Cavallar Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Holmen, Birk Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lillås, Maximilian Bildøy Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordli, Robin Jørgensen Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Scavenius, Teodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Herman Heltne Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tomulevski, William Grøstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Marie Åstasund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Engen, Otilie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Heje, Annika Skaug Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Holsve, Lykke Nesset Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Mathilde Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Røkke, Jenny Thulin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Skjolden, Maiken Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Thomassen, Kaja Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Emma Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråfelt, Ingrid Ragna Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Cedell, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gedde-Dahl, Bertine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Kristin Klubb Ready Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Herregården, Ane Vega Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Massey, Wilhelmine Othilie Richter Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenbekken, Nellie Adele Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strandenæs, Vilje Alida Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Willard, Ella Morstad Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Wohlfeil, Liv Nele Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Julie Christine Oldervik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Barthel, Maria Waarnes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brunborg, Nora Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråfelt, Emma Linnea Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Einemo, Leah Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordli, Frida Jørgensen Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nybakken, Julie Kløvstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Pontine Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rødvik, Josefine Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røer-Amundsen, Amelia Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Smith-Erichsen, Julia Ruud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Snedsbøl, Emmeline Mathiesen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Storstad, Maja Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torkildsen, Idun Lambert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Walterson, Sara Eline Klubb Trysil IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Witte-Skjelbred, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Busterud, Helene Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Andrine Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Meinich Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Julie Haakaas Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tinholt, Signe Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkom, Pia Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Barth, Othilie Mathea Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Høyer-Farstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lægreid, Julie Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Mille Bråten Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skjolden, Leni Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sølvsberg, Louise Løftingsmo Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Taugbøl, Hedda Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasberg, Saga Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dynna, Mathilde Østnes Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Flaaten, Leah Marie Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix