Hopp til innhold

FIS Levi FIN

Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Uttak legges trenergruppe på WhatsApp.

  • Når: 26.11 - 29.11.2022
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.11.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.11.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.11.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Granerud, Cornelie Hemme Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Grønningsæter, Solveig Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johannessen, Selma Berg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Swenson, Lily Aster Larsdatter Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Indrevik, Johannes Appelbom Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Indrevik, Johannes Appelbom Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Indrevik, Johannes Appelbom Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brevik, Magnus Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Engell, Martin Gylterud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Indrevik, Johannes Appelbom Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Leo Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Öström, Hjalmar Christoffer Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Storm Solum Klubb Bodø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Timon Ludvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Storm Solum Klubb Bodø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Storm Solum Klubb Bodø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Storm Solum Klubb Bodø Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix