Hopp til innhold

FIS Storklinten SWE

FLYTTET fra november til demsember. Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Uttak legges trenergruppe på WhatsApp.

  • Når: 3.12 - 04.12.2022
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.11.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 04.12.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 04.12.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 03.12.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 04.12.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Breimsbygda IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix