Hopp til innhold

Ironman/barmark Rud

Lørdag: Junior test U16, Barmark U14. Søndag: Barmark U14-U16. GENERELL INFORMASJON: Norges skiforbund inviterer aktive U16 utøvere til å delta på felles Ironman test. Hensikten bak felles test og samling er flere: • Bruk testen til å skape engasjement og interesse for barmark og fysisk testing blant aktive. • Skap større trykk rundt barmark i Alpin Norge. • Gi utøvere feedback i forhold til hvordan de presterer, hva som kreves for å bli en topp alpinist, og hva de må jobbe med. • Sett prestisje i å være i god fysisk form. • Kvalitetssikre test protokoller og trene / kalibrere test ledere over hele landet. • Benytt resultater til å videreutvikle test standarder. Informasjon om oppmøte og sted sendes til deltakere mandag i forkant av samlingen. Påmeldingen gjelder for begge dager.

  • Når: 24.9 - 25.09.2022
  • Hvor: Rud
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.09.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aafloen, Christopher Bagle Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Aasheim, Fredrik Skomsøy Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Andersen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Foss, Leo Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Fusdahl, Jacob Tidemann Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gilhuus-Moe, Matheo Christian Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Gundersen, Neo Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hammervold, Knut Olof Hans Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Huun, Henrik Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Killi, Fredrik Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lamark, Fredrik Arnoldsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Loeng, William Røe Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Moe, Sebastian Solhaug Klubb Njård Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Nerland, Oliver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Reinholdtsen, Christoffer Leo Henrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Røde, Sebastian Topaas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Strand, Torjus Helland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Zwaig, Håkon Tendø Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Bakken, Isak Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Døhlen, Stener Lodewijk Nils Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Storm André Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Halvorsen, Petter Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hammervold, Edwin Knut Pär Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Hermansson, Anton Børke Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Røkke, Lukas Thulin Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wiik, Benjamin Willy Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wroll-Evensen, Marius Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dybwad, Sarah Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Døhlen, Aimée Boudewine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Eng, Thea Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Foss, Alexandra Olympia Devor Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hermansson, Selma Børke Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Jacobsen, Stella Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Langehaug, Maria Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Matheson, Mathea Janicke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Riise, Anna Vilhelmine Paris Weisteen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rødvik, Josefine Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Rødvik, Josefine Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Schrama, Pippa Alessandra Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Sigbrandt, Maya Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Maria Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Carlsson, Lilja Bjørgo Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Eng, Cornelia Lindstrøm Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Sellæg, Ada Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix