Hopp til innhold

FIS Voss/ NM jr 1

Voss Alpin har gleda av å invitera til FIS-renn og Nm jr1 i SSL og SL.

  • Når: 17.3 - 20.03.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.03.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Vilde Lovise Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fasting, Magnus Lund Klubb Arendal Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Indrevik, Johannes Appelbom Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Indrevik, Johannes Appelbom Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Indrevik, Johannes Appelbom Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fasting, Magnus Lund Klubb Arendal Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Indrevik, Johannes Appelbom Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Jonathan Holst Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Schei, Viktor Haakaas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Tibro, Nick Hansen Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Webb, William Carlson Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fasting, Magnus Lund Klubb Arendal Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Jæren Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fasting, Magnus Lund Klubb Arendal Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix