Hopp til innhold

Camp Hoppensprett 2022

Årets råeste treningssamling, Camp Hoppensprett arrangeres 20 og 21 august 2022. Sett av dagene for en beinhard treningshelg. Stor variasjon av økter. Det blir turn, styrke, kondisjon, koordinasjon, rollerblades og crossfit. Lørdag 20 august fra kl 10:00-15:15 Søndag 21 august fra kl 11:00-16:00 Detaljert program blir sendt ut til alle påmeldte. Dersom arrangementet skulle bli avlyst eller antall deltagere må ned skaleres grunnet covid vil det være full refusjon av kontingent.

  • Når: 20.8 - 21.08.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Jessheim
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.08.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.08.2022 Klasse G 12 år Øvelse Trening Startkontingent 800 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 800 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 800 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2022 Klasse J 12 år Øvelse Trening Startkontingent 800 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 800 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 800 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Jørgensen, Fredrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Trening
Navn Brunborg, William Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Trening
Navn Myhrvold, Aslak Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Trening
Navn Rokolj, Kian Sundt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Trening
Navn Sundby, Marius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Trening
Navn Weiss, Sebastian Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Alsos, Kristoffer England Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brevik, Mikkel Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Hammerich, Peter Felix Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Håkon Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Istad, Herman Mellemstrand Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Orebrand, Max Petter Valter Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Oveland, Christian Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Risa, Markus Rosén Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Simonsen, Olav Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Wefald, Mikkel Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Weiss, Christopher Waller Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Askmann-Olsen, Adrian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Johnsen, Alexander Norland Klubb Lommedalens IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Jølstadengen, Falk Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

J 12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsos, Ingrid England Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Trening
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Trening
Navn Snedsbøl, Emmeline Mathiesen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Trening
Navn Storstad, Maja Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Trening
Navn Wilhelmsen, Wilma Amalie Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Julie Christine Oldervik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Barkenes, Sara Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Berg, Selma Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brunborg, Nora Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Grøndal, Emilie Løck Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Høstmælingen, Sigrid Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Kristiansen, Henrikke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Lødemel, Maria Thorsen Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Maukon, Silja Modell Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Noer, Pernille Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Julie Trægde Hauger Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Grøndalen, Eira Marie Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Johansen, Eva Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
Navn Oveland, Helene Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Trening
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix