Hopp til innhold

FIS Gopshus, SWE

Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Uttak legges trenergruppe på WhatsApp.

  • Når: 29.1 - 30.01.2022
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 30.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 30.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Oda Klubb Trysil IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Oda Klubb Trysil IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røed, Elphi Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Mira Helene Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsberg, William Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsberg, William Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vigsnæs, Victor Johannes Ulrichsen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Folkenborg Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Willoch, Albert Andreassen Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix