Hopp til innhold

Sesongstarten

Endelig kan vi ønske velkommen til Sesongstarten Hovden: Lørdag 22.01 - kl 09:00: SSL U14 & ELDRE Lørdag 22.01 - kl 13:00: SL U14 & ELDRE Stølen: Søndag 23.01 - kl 10:00: SSL U12 & YNGRE Søndag 23.01 - kl 13:00: SL U12 (NB! SL KUN FOR U12) Program: https://tinyurl.com/2vfntx7e

  • Når: 22.1 - 23.01.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Stølen/Hovden
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Jonas Nakstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ervik, Syver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Erik Rynning Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kilen-Wold, Sondre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkvoll, Benjamin Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Krovoll, Emil Oskar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvithyll, Ragnar Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Woess, Oscar Skonhoft Klubb Freidig, SPK Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ervik, Emil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sakshaug, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Sigurd Wold Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Anderssen, Marius Leinum Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Asphaug, Audun Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Blücher, Carl Albert Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Emil Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ernestus, Filip Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ervik, Emil Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ola Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fløttum, Mathias Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Edvard Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Aksel Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Even Rodal Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mathisen Sæther, Dave Magnus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Martin Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Håkon Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønning, Emil André Myrhaug Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sakshaug, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sormbroen, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Jonas Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Totsås, John Martin Klubb Lierne IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Sivert Klubb Surnadal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Blücher, Viktor Philip Peter Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Anders Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahlen, Imre Olai Oldervik Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gangås, Peder Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimsmo, Iver Kalstø Klubb Surnadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ho, Nhat-Huy Dac Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaal, Sigur Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lausselet, Stian Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Birk Rognes Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæhle, Iver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Håvard Berg Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Winkler, Aleksej Bjørn Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnøy, Jakob Bugge Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Jarand Husby Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth, Theo Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekseth-Hahn, Tage Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Even Vammervold Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Elias Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Flå, Didrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Edgar Siwka Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hoel, Ivar Rynning Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ivanovic, Durad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvalsnes, Einar Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Mads Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løvoll, Aksel Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Hauk Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Opland, Emil Mosand Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Magnus Nergård Klubb Freidig, SPK Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sakshaug, Jon Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sperstad, Aksel Håvimb Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Viken, Erlend Goksøyr Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundal, Albert Funder Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Asphaug, Eirik Gullestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Dale, Even Aarak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Eggen, Eirik Slåttøy Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Odin Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Gustav Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Jakob Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Plassen, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjølset, Jo Endre Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skorem, Jo Jønland Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Aslak Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæteren, Brage Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Åm, Vetle Bakken Klubb Freidig, SPK Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lingjerde, Inga Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsberg, Synne Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gatzschmann, Hedda Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Ovedie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoem, Malin Klubb Surnadal IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lingjerde, Inga Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Hanna Nergård Klubb Freidig, SPK Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Ester Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Amalie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Andrea Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Eirin Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gauterud, Hedvig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Sarah Henningea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Løkken, Jenni Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Mathilde Uthus Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Randen, Solveig Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spilleth, Mie Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundsethaug, Elise Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgård, Eirin Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Albrigtsen, Ingeborg Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Amundal, Ellinor Kristine Funder Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattbakk, Mathilde Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brønlund, Bine Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge-Arnøy, Mille Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fiske, Marianne Svendsen Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggset, Selma Stavik Klubb Surnadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Megarden, Anna Larsdatter Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kornelia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundfær, Runa Ivara Bromstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Amalie Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andreassen, Ane Dahl Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benjaminsen, Susanne Gurihus Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fische, Ingvild Hagestande Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Glad, Mathea Nielsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Nora van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Therese Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Telma Synnøve Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mogstad, Maja Klubb Surnadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Marie Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skarpnes, Frida Klubb Freidig, SPK Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæther, Tuva Lynn Mathisen Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattbakk, Viktoria Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gatzschmann, Nora Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Gjønnes, Nora Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvalsnes, Astrid Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Løvoll, Ada Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Modalsli, Ingrid Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Stien, Erle Opland Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Widerøe, Nanna Ytterhus Klubb Freidig, SPK Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øverland, Olise Aarnes Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ernestus, Martine Michelsen Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hasle, Sina Marstrand Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggvold, Maria Clara Souza Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nøst, Hermine Aasgjelten Vågø Klubb Freidig, SPK Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Normann, Una Enoksen Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kracht, Stian Richard Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kracht, Stian Richard Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix