Hopp til innhold

UTSATT Sparebanken Narvik Alpin Cup 2022

VI KOMMER TILBAKE TIL NY DATO! Velkommen til vinterens første alpine renn i Narvik, Sparebanken Narvik Alpin Cup - SNAC 2022. Rennet omfatter aldersgruppene U8 og yngre, U9-U10, U12, U14, U16, Junior I-II og Senior. Rennet er kvalikrenn for Nordland Telenorlekene (U14) og Hovedlandsrenn (U16). Arrangementet vil gjennomføres iht. gjeldende smittevernregler. Vi tar forbehold om endrede nasjonale eller lokale smitteverntiltak og ber alle sette seg inn i Norges Skiforbunds koronaveileder, før deltagelse på renn. Narvik Slalåmklubb ønsker velkommen til en flott sportslig alpinhelg i Narvikfjellet!

  • Når: 21.1 - 23.01.2022
  • Hvor: Narvik
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 21.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 21.01.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 21.01.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 23.01.2022 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 21.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 22.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 23.01.2022 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 160
Start 23.01.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse U Kvinner Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse U Menn Synshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Marius Paulsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudaitis, Haroldas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Justin Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandstrak, Adrian Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Marius Paulsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Gudaitis, Haroldas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Trygve Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Justin Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandstrak, Adrian Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Sætnan, Ask Erik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gulbrandsen, Emil Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Heitmann, Andreas Birk Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Parsonage, Birki Magne Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand-Løvseth, Snorre Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gulbrandsen, Emil Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heitmann, Andreas Birk Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Parsonage, Birki Magne Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand-Løvseth, Snorre Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gulbrandsen, Emil Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Strand-Løvseth, Snorre Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Jakob Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bowitz, Storm Oliver Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Jakob Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jensen, Aleksander Opsahl Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Parsonage, Sigurd Rhys Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Jakob Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandstrak, Odin Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Sivert Jacob Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Elvestad, Kristian Wasshaug Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Dennis Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Elias Malola Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen-Noreng, Ulrik Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Alm, Johannes Madsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Keskitalo, Isak Frans Tage Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Keskitalo, Elias Erik Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Johan Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wensel, Mathias Tawan Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wensel, Theo Athit Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Widsteen, Lars Ludvig Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen-Noreng, Ulrik Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Alm, Johannes Madsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bialonczyk, Lenny Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Keskitalo, Isak Frans Tage Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Keskitalo, Elias Erik Emil Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Edvin Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lidahl, Jonas Emil Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelborg, Johan Vollen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wensel, Mathias Tawan Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wensel, Theo Athit Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Widsteen, Lars Ludvig Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heitmann, Torje Markus Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hienn, Ole Aleksander Skoglund Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Tidemann Øgård Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Joel Tufthaug Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heitmann, Torje Markus Markusson Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hienn, Ole Aleksander Skoglund Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Tidemann Øgård Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Ylva Marie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Ylva Marie Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Lona Koch Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kilvær-Skjeseth, Marie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lindrupsen, Victoria Helene Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Luneng, Aurora Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hienn, Elise Johanne Skoglund Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kilvær-Skjeseth, Marie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Luneng, Aurora Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hienn, Elise Johanne Skoglund Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kilvær-Skjeseth, Marie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Luneng, Aurora Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Monga, Honorata Jemina Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalberg, Andrea Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bendiktsen, Henriette Sandseth Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hjortskarmo, Nora Westvik Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjortskarmo, Nora Westvik Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hjortskarmo, Nora Westvik Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Leivseth, Maren Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bialonczyk, Lily Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Evelyn Helene Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Siren Alexandra Eivik Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Mari Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langhard, Victoria Linnea Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Ellie Lie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Henie Emilie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Erla Martine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Evelyn Helene Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Mari Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langhard, Victoria Linnea Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Ellie Lie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Henie Emilie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Erla Martine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helland, Sanne Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Parkstam, Lone Adele Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helland, Sanne Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Parkstam, Lone Adele Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grue, Kristine Segrem Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grue, Kristine Segrem Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix