Hopp til innhold

FIS, SWE Funesdalen

Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Uttak sendes på mail

  • Når: 2.12 - 03.12.2021
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.11.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.12.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.12.2021 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.12.2021 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodwall, Emilie Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Mathilde Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Côté, Ellie Hellerud Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellingsen, Mia Synnøve Klubb Hakadal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Grimkelsrud, Elisabeth Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Julie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lind, Hedda Lorentz Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Johanne Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Linnea Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Sebastian Espen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Joakim Krage Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Eivind Ween Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagan, Sebastian Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Casper Bakke Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Halvorsen, Tristan van der Meer Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Thorsrud Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Fredrik Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Langfeldt, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Peder Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvoll, Trine Sofie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvoll, Trine Sofie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Møbius, Ingrid Selbæk Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nervik, Erika Berg Klubb Freidig, SPK Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Marwell-Hauge, Christopher Armand Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sande, Ola Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Oliver Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix