Hopp til innhold

FIS, SWE Gaellivare

Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Uttak sendes på mail

  • Når: 27.11 - 28.11.2021
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.11.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Greibrokk, Mathilde Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Tor Magnus Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Indrevik, Johannes Appelbom Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Tor Magnus Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Rasmus Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Jostein Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Indrevik, Johannes Appelbom Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Kristian Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Elias Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Nicolaysen Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogndal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stranda IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Tor Magnus Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamlid, Tor Magnus Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix