Hopp til innhold

FIS, FIN Levi

Påmeldingsfrist 10 dager, før lagledermøte. Uttak sendes på mail

  • Når: 25.11 - 28.11.2021
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.11.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.11.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.11.2021 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.11.2021 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.11.2021 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.11.2021 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Giske, Andreas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II K 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Soto Klubb Kjelsås IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Elise Katrin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Briskelid, Cornelia Benedicte Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Wembstad, Inni Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix