Hopp til innhold

Norgesmesterskap Alpint 2021

  • Når: 13.4 - 17.04.2021
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Oppdal
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.04.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.04.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.04.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.04.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.04.2021 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.04.2021 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2021 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.04.2021 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2021 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2021 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.04.2021 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.04.2021 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.04.2021 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2021 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2021 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2021 Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.04.2021 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.04.2021 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.04.2021 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.04.2021 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2021 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.04.2021 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lysdahl, Kristin Anna Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Marte Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Norbye, Tuva Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Norbye, Kaja Merete Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Riis-Johannessen, Kristina Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Berntsen, Hedda Helene Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lysdahl, Kristin Anna Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Marte Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Norbye, Tuva Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Norbye, Kaja Merete Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Riis-Johannessen, Kristina Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lysdahl, Kristin Anna Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Marte Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Norbye, Tuva Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Norbye, Kaja Merete Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Riis-Johannessen, Kristina Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bakke-Westhoff, Bianca Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kufaas, Mariel Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lysdahl, Kristin Anna Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Marte Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Norbye, Tuva Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Norbye, Kaja Merete Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Riis-Johannessen, Kristina Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stjernesund, Thea Louise Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thomassen, Frida Abelgaard Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Eva Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kufaas, Mariel Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Monsen, Marte Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Norbye, Tuva Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Kvinner A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Fosseidbråten, Eva Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Grys, Josephine Philicia Stewart Bondi Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Kristin Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Jacobsen, Christina Moros Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kufaas, Mariel Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Linn, Fredrikke Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Meland, Ragnhild Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Monsen, Marte Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Mårstøl, Andrine Mathea Englund Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Norbye, Tuva Klubb Norges Skiforbund Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Rebecca Short Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Rasmussen, Josephine Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Marie Reinert Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Kvinner A Øvelse Super-G

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Timon Ludvig Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordbotten, Jonathan Hjelm-Hansen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røisland, Max Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solevåg, Sebastian Johann Foss Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugan, Timon Ludvig Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordbotten, Jonathan Hjelm-Hansen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røisland, Max Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solevåg, Sebastian Johann Foss Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Timon Ludvig Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nestvold-Haugen, Leif Kristian Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Aaneby, Oskar Willy Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Sønsterud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix Kristoffersen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugan, Timon Ludvig Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Magnus Nicolai Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nestvold-Haugen, Leif Kristian Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Cornelis Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stephani, Mathias Skogseth Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Andreas Holger Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Peter Luft Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Windingstad, Rasmus Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Zimmer, Oscar Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Aubert, Gilbert Andreas Synstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Strand Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Frydenlund-Larsson, Carl Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Hofslundsengen, Eivind Stedje Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Meier, Jonatan Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oskar Alexander Steen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Olsson, Gustav André Klubb Rjukan IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Skomsvold, Carl Eric Jacob Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Strøm-Hansen, Aksel Marinius Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Sæterli, Oliver Thorsby Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Veisten, Patrick Haugen Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Zimmer, Oscar Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Super-G

U Kvinne Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Klubb Heming, IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Nordvik, Victoria Klubb Heming, IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Klubb Heming, IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frotjold, Camila Kvamstø Klubb Tertnes Alpin Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Nordvik, Victoria Klubb Heming, IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm

U Kvinne Bevegelseshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordvik, Victoria Klubb Heming, IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G

U Kvinne Bevegelseshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordvik, Victoria Klubb Heming, IL Klasse U Kvinne Bevegelseshemmet Øvelse Super-G

U Menn Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Menn Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Menn Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm

U Menn Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Tinius Klubb Heming, IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm

U Menn Bevegelseshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G

U Menn Bevegelseshemmet - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Super-G
nif-epi04, 04
NTBScanpix