Hopp til innhold

SPV AlpinCup, Haugen IL

Merk! Rennet er kun ope for utøvarar som er 20 år eller yngre innanfor same skikrins/idrettskrins. Jf. gjeldande smitteverntiltak for skiidretten. Vedlagt innbyding. Merk at også at føresette må melde seg på rennet på førehand gjennom Min idrett eller til arrangør.

  • Når: 07.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Harpefossen Skisenter, Nordfjordeid
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 07.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 07.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 07.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 07.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 07.03.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 07.03.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 07.03.2021 Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Truls Hauge Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Felde, Kasper Klubb Haugen IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Syril IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Lasse Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Olai Meland Klubb Førde IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Christoffer Klubb Sogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Timian Hauge Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hetle, Erlend Klubb Breimsbygda IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Knapstad, Jonas Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Reed, Lucas Helle Klubb Førde IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Kjetil Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberge, Ask Klubb Sogndal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ellingsund, Oskar Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Håvard Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetle, Vegard Klubb Breimsbygda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lødøen, Aksel Dalset Klubb Haugen IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Lena Kristina Klubb Jølster IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angedal, Bertine Hauge Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Martine Klubb Førde IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Felde, Julia Klubb Haugen IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Lise Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hafstad, Silje Klubb Førde IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Sogndal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvund, Julie Hagen Klubb Førde IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerland, Johannes Klubb Jølster IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Støtteapparat og føresette - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Hans Chriatian Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Angedal, Geir Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Ellingsund, Roger Klubb Jølster IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Gjerland, Trond Klubb Syril IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Gjerland, Leon Klubb Jølster IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Hetle, Kåre Klubb Breimsbygda IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Knapstad, Tasle John Asle Torrissen Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Reed, Marius Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Sætren, Elisabeth Yvonne Klubb Sogndal IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Torvund, Rune Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
Navn Vik, Cato Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat og føresette Øvelse JA
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix