Hopp til innhold

Fartstrening Buskerud alpint ÅL - AVLYST

Alpinister samt trenere og lagledere i alpinklubber i Buskerud inviteres til fartstrening i regi av Buskerud Skikrets. Samlingen gjelder for klassene U12 – U18. Dette er som tidligere år en samling der alle klubbene i Buskerud står sammen om å gjennomføre fartsrelatert trening der Buskerud Skikrets organiserer aktiviteten for klubbene. Se info: https://www.skiforbundet.no/buskerud/nyhetsarkiv/2021/3/fartssamling-alpint-al-26.-mars/

  • Når: 26.03.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Ål Skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.03.2021 Klasse U 12 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2021 Klasse U14 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2021 Klasse U16-U18 Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

U 12 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Hedevig Klubb Krødsherad IL Klasse U 12 Øvelse Trening
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse U 12 Øvelse Trening
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse U 12 Øvelse Trening
Navn Løyning, Lukas Andersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U 12 Øvelse Trening
Navn Myhre, Mille Merete Klubb Aron Sportsklubb Klasse U 12 Øvelse Trening
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U 12 Øvelse Trening
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U 12 Øvelse Trening
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse U 12 Øvelse Trening
Navn Strøm, Ola Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse U 12 Øvelse Trening
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse U 12 Øvelse Trening
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse U 12 Øvelse Trening
Navn Uthus, Mali Klubb Geilo IL Klasse U 12 Øvelse Trening
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse U 12 Øvelse Trening

U14 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mikkel Klubb Krødsherad IL Klasse U14 Øvelse Trening
Navn Steinseth, Mathias Klubb Krødsherad IL Klasse U14 Øvelse Trening
Navn Strøm, Andreas Øvreseth Klubb Geilo IL Klasse U14 Øvelse Trening
Navn Thorvaldsen, Nils Øystein Hovden Klubb Krødsherad IL Klasse U14 Øvelse Trening

U16-U18 - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkisdottir, Esther Ösp Klubb Geilo IL Klasse U16-U18 Øvelse Trening
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse U16-U18 Øvelse Trening
Navn Misund, Sebastian Klubb Geilo IL Klasse U16-U18 Øvelse Trening
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse U16-U18 Øvelse Trening
Navn Nygård, Marcus Bordvik Klubb Kongsberg IF Klasse U16-U18 Øvelse Trening
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse U16-U18 Øvelse Trening
Navn Söderblom, Emma Alexandra Emerentia Klubb Hemsedal IL Klasse U16-U18 Øvelse Trening
Navn Wijnans, Niels Herman Reinier Angelique Klubb Kongsberg IF Klasse U16-U18 Øvelse Trening
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix