Hopp til innhold

FIS-renn Voss Alpin 2021 ekstrarenn

Ekstrarenn i samband med FIS-renna på Voss fredag 26.2 NB, PÅMELDINGSFRIST TORSDAG 25.2 kl 17.00 All informasjon som er gitt i terminlisteoversikten for FIS-renn 22.2-24.2 gjeld også for dette rennet. All informasjon om smittevernkrav gjeld også for dette rennet. QR-kode for registrering er slått opp ved Varmestova i Bavallen

  • Når: 26.02.2021
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.02.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2021 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thurmann-Moe, Vår Havnes Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Børge-Ask Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Haugdal Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myking, Henrik Bjorøy Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
NIF-EPI02, 02
NTBScanpix