Hopp til innhold

Kvalikrenn TL. SL.

  • Når: 11.03.2021
  • Oppstart: 18:15
  • Hvor: Marikollen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Casper Louis Gjems Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Benjamin Weydahl Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Arnesen, Aron Elias Ferstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Askmann-Olsen, Adrian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Barkenes, Håvar Kalland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berg, Eskil Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Didrik Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Henrik Herbjørnsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eid, Aksel Mjaaland Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Kristoffer Grønhovd Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Huun, Petter Ullestad Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Killi, Joachim Schlytter Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Odin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvæl, Elias Hartford Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Luther, Livion Serigstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meinich-Bache, Sindre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Christian Alexander Bang Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Picton, Adrian Thoen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stray-Larsen, Theis Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, William Augustinus Øwre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth-Grongstad, Celine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørkhaug, Frida Rekdal Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bunæs-Røyr, Cornelia Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Regine Heggelund Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dong, Martina Zidan Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dybwad, Hermine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hagan, Nadine Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heggelund, Hedda Ramstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hellerud, Aurora Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hjelle, Hanna Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mannion, Norah Isabel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Catharina Gleditsch Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myrstad, Ane Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Oveland, Helene Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Parnianfard, Ava Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sohlberg, Emicke Cecilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Elisabeth Antin Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solemsli, Nora Grøntveit Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vaslestad-Nygaard, Mathilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ødegaard, Isabelle Haugerud Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix