Hopp til innhold

Tustenrennet

Sp.kl Rival og Molde og Omegn IF inviterer til kveldsrenn onsdag 24 februar.

  • Når: 24.02.2021
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Tusten Skiheiser
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 24.02.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 24.02.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 24.02.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dumitru, Mathias Stephan Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekve, Hans Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døving, Benjamin Klubb Stordal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Emil August Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen, Ola Amandus Standal Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Andreas Thorvik Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Benjamin Kvasnes Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordstrand, Henrik Soma Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Opshaug, Erik Kjerstad Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Orset, Nicklas André Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Daniel Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Kasper Løve Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Niklas Klubb Batnfjord IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylte, Michael Bayam Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vekve, Ola Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Gorm Hole Klubb Stranda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjelset, Kristian Humblen Klubb Rival, Spkl Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Litlere, Mikkel Klubb Rival, Spkl Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nord, Henrik Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Henrik Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksdal, Matheo Lu Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Markus Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Herman Johnsrud Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sættem, Simon Ingvar Kirkeland Klubb Rival, Spkl Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesjå, Thea Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Julie Victoria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Amalie Klubb Batnfjord IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Iris Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hole, Henriette Solheimsnes Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Kristin Klubb Rival, Spkl Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Live Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Thomassen Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Flesjå, Martine Rusten Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Furseth, Christiane Thorvik Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heidarsdottir, Lilja Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jendem, Nora Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Litlere, Mari Klubb Rival, Spkl Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norstrand, Helle Ryste Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgård Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Charlotte Mordal Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bruseth, Sienna Grande Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Roald Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

Junior I M 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandal Farstadvoll, Kristian Klubb Molde og Omegn IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix