Hopp til innhold

Kirkerud FIS SL

Velkomme til 2xSL for Damer og Herrer i Kirkerudbakken

  • Når: 13.3 - 14.03.2021
  • Hvor: Kirkerud
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.03.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix