Hopp til innhold

FIS-RENN Voss 2021

Voss Alpin har gleda av å invitera til FIS renn for kvinner & menn 1 x SSL – måndag 22. februar FIS renn for kvinner & menn 1 x SSL – tysdag 23. februar FIS renn for kvinner & men 1 x SL – onsdag 24. februar UTALANDSKE LØPARAR: ta kontakt for påmelding til Knut Kettermann Registrering av oppmøte på arrangement: Som følgje av korona-retningslinjene så må alle som er til stades på arrangementet registrerast med namn og telefonnummer (deltakarane er registrert gjennom min idrett-påmelding). Dette for å sikra eventuell smittesporing om dette skulle være aktuelt. For trenar, funksjonærar og anna støttepersonell må registreringa skje gjennom Vipps og qrona.nif.no Alle løparar må ha fylt ut AD-skjema, ha FIS-kode og betalt lisens.

  • Når: 22.2 - 24.02.2021
  • Hvor: Voss Resort
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2021 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2021 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.02.2021 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2021 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Thurmann-Moe, Vår Havnes Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Kvinner A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandahl, Filippa Laetitia Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Brodwall, Josephine Rønnestad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Clason, Julia Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Dietrichson, Hedvig Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Elmenhorst-Larsen, Elise Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Fosseidbråten, Eva Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Julie Isaksen Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Gudem, Luna Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Thoresen Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Herbjørnsen-Ebbestad, Mathea Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kaasa, Emilie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Isabella Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Helene Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lucatelli, Maya Cecilia Madeleine Nathalia Murstad Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Ada Pilvik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Holen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Lapingcao Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Polhammer, Ebba Schjoll Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Hanna Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Heming, IL Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rand, Jan Henden Klubb Haugen IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vodal, Haakon Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gauteplass, Gard Johannes Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Haakon Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm

Menn A - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Andersen, Sondre Skaret Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Auren, Nicholas Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bengston, Severin Mathias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bjørk, Hans Jesper Bøhler Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, William Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Felde, Elias Helle Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Gauteplass, Gard Johannes Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hammer, Aksel Vilhelm Heidenberg Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haug, Fredrik Willumsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hepsøe, Torius Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Horn-Johannessen, Cesar David Vigsnæs Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Andreas Haugland Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kjelsli, Victor Rygh Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Meen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Sigurd Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Kveno, Eirik Ranheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Monsen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Skarseth Klubb Lommedalens IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Christian Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Sverre Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Peter Klubb Odda IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mjelde, William Anders Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Fredrik Mauritz Skirbekk Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Troy Brandseth Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Koppang Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Oksvik, Martin Andreas Lein Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Olesen, Oskar Vie Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Sportsklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ragnhildstveit, Filip Alexander Klubb Stabæk Idrætsforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Rasmussen, Arne Andreas Klubb Geilo IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Mikkel Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius Bræin Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Lewis Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Tveit, Mathias Bergin Klubb Plogen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vodal, Haakon Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Wavold, Oskar Emil Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
NTBScanpix