Hopp til innhold

NY DATO Ljansrennet 2021

REnnet er utsatt nok en gang . Nå til 14.03.21 Rennet er utsatt pga Coronarestriksjonene. Ljan Alpin inviterer til Ljansrennet 2021 - et renn i Oslorunden og Oslo Cup 2021. Rennet arrangeres for aldersgruppene U8 , U10 og U12 kun for klubber i Oslo Skikrets. Rennet deles i to med fremmøte kl 09:00 for U8/U10 og kl 13:00 for U12 For å begrense besøkende i bakken som smittevern tiltak, anmodes om kun en ledsager pr deltaker. Merk ingen mulighet for etteranmelding. Se detaljer i vedlagt innbydelse.

  • Når: 14.03.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Sloreåsen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.03.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 14.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gundersen, Kristian Gether Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Emil Nordskog Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen-Småstu, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Oliver Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadnesen, Jesper Trægde Hauger Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Andersen, Sebastian Furre Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Fredlund, Julian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Gautneb, Axel Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerland, Nikolai Eilev Bildøy Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Helset, mads Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Rousseau, Emil Fredly Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Swenson, Otto Abraham Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Øslebø, Erik Klubb Ready Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Alexander Kullgren Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm
Navn Risa, Markus Rosén Klubb Ljan Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drageset, Mattis Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Fredlund, Nicolai Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Grønvold, Ludvig Erling Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Haakon Gether Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Husevåg, Isaac Klubb Njård Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frydendal, Henriette Overgaard Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernt, Martine Bruun Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Didriksen, Hedda Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Hilmersen, Aurora Røste Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Jæger, Johanne Solbak Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Linnea Midtsian Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Meltvedt, Karoline Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Orholm, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Stopar, Wilma Klubb Ready Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stubsrud, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Didriksen, Mina Wiklund Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Drageset, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Egner, Susanne Malene Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gautneb, Lotte Klubb Heming, IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Hanna gether Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Martine Nordskog Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Mathisen, Sandra Midtsian Klubb Ready Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Polden, Mila Fossum Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Søndersrød, Frøya Klubb Njård Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimkelsrud, Kristin Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Emilia Rugnes Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Stubsrud, Heddi Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03
NTBScanpix