Hopp til innhold

Bavallsrennet

Rennet er det utsatte rennet som skulle gått 23.- 24. januar. Påmeldingslista er den samme. Difor treng de ikkje å melde på på nytt om de allereie er påmeldt. Registrering av oppmøte på arrangement: Som følgje av korona-retningslinjene så må alle som er til stades på arrangementet registrerast med namn og telefonnummer (deltakarane er registrert gjennom min idrett-påmelding) Dette for å sikre eventuell smittesporing om dette skulle være aktuelt. På arrangementa til Hordaland Skikrets – alpint vil registreringa skje gjennom Vipps og qrona.nif.no

  • Når: 13.2 - 14.02.2021
  • Hvor: Bavallen
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.02.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 14.02.2021 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 13.02.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 14.02.2021 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 13.02.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 14.02.2021 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 13.02.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 160
Start 14.02.2021 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 160
Start 13.02.2021 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elgen, Sebastian Emiil Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Veseth, Alfred Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elgen, Sebastian Emiil Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Henrik Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Birk Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Veseth, Alfred Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alræk, Jonas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss Freestyleklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hanestad, Ludvig Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Kevin Frøland Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Veseth, Anton Hammersland Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Charlie Andre Klubb Voss Freestyleklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Emil Klubb Samnanger IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanestad, Ludvig Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Husa, Jesper Eeg Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Knutsen, Nicolas Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Jo Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sebastian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Fredrik Simpson Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kettermann, Lauritz Klubb Ørnar IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Heine Hagevik Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ask Giske Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mæle, Christian Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Herman Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, William Tysnes Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Magnus Fossbakk Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Harris, Alexander Klubb Tertnes Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kyrkjeeide, Kristian Kvåle Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lødemel, Eskil Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Sondre Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Meusburger, Herman Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mimic, Sergei Klubb Sandnes IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Aune Brandseth Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rusten, Toralf Garatun Klubb Sauda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Adrian Skjerven Klubb Odda IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Jarl Emil Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øyjordsbakken, Michael Birkelund Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eikeland, Petter Hellevig Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Elgen, Felix Amadeus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Elgen, Philip Augustin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Farsethås, Halvor Heierland Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Farsethås, Sverre Heierland Klubb Voss IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lundstadsveen, Olai Johan Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Oehme, Mons Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Schilbred, Jacob Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Skogedal-Eines, Oliver Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Nicholas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Herman Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Tonning, Theo Solberg Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Trellevik, Kristoffer Julius Andresen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Wang, Ian Yiyang Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Noa Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eikeland, Petter Hellevig Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elgen, Felix Amadeus Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Elgen, Philip Augustin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lundstadsveen, Olai Johan Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Oehme, Mons Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Schilbred, Jacob Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skogedal-Eines, Oliver Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Nicholas Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Herman Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Tonning, Theo Solberg Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Trellevik, Kristoffer Julius Andresen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wang, Ian Yiyang Klubb Fana IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Gjerding, Fredrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hanestad, Victor Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Haugetun, Martin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lerøy, Maximilian Rivas Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Lundstadsveen, Liam Mathias Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ona, Pål Eirik Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Schilbred, Nicolai Severin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Olav Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Ulland Haukanes, Thage Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøland, Lars Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjerding, Fredrik Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanestad, Victor Thomsen Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugetun, Martin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lerøy, Maximilian Rivas Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Lundstadsveen, Liam Mathias Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ona, Pål Eirik Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Schilbred, Nicolai Severin Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Olav Heltne Klubb Tertnes Alpin Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulland Haukanes, Thage Klubb Samnanger IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvanger-Lund, Maya Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torvanger-Lund, Maya Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Erika Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Almeland, Aina Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Husebø, Anna Josefine Vollan Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Helene Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rykkje, Ida Gjerde Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Erika Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Almeland, Aina Sørheim Klubb Samnanger IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Tia Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hanken, Selma Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Husebø, Anna Josefine Vollan Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melø, Amalie Klubb Fana IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Isa Brandseth Klubb Voss IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spook, Ada Skjerven Klubb Odda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Hermine Brudvik Klubb Tertnes Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barmen, Emely Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eines, Madelen Ekerhovd Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Opheim, June Alette Ervik Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Mille Klubb Tertnes Alpin Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosstveit, Signe Klubb Sauda IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøtun, Jenny Larsdatter Astrup Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Madeleine Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sylvester-Davik, Pia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søgaard, Ingrid Marie Jersin Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øen, Sunniva Valestrand Klubb Tertnes Alpin Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerding, Anna Othelia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Indrelid-Færseth, Eir Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Langeland, Hermine Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Meibom, Willemina Ure Zurhaar Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Toppe, Sofia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerding, Anna Othelia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Indrelid-Færseth, Eir Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Langeland, Hermine Helland Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Toppe, Sofia Klubb Tertnes Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Oehme, Fia Helén Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Melissa Napsøy Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Oehme, Fia Helén Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tenold, Anne Klubb Tertnes Alpin Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

U Menn Bevegelseshemmet - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hald, Peder Palmstrøm Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Slalåm

U Menn Bevegelseshemmet - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hald, Peder Palmstrøm Klubb Bergens Skilag - Ski Klasse U Menn Bevegelseshemmet Øvelse Storslalåm
nif-epi04, 04
NTBScanpix